Bedava İnternet Paketi — 2018 Türkiye'nin hediye internet blogu


Vodafone Faturasız Esnek Süper 3GB Tarifesi

Vodafone Faturasız Esnek Süper 3GB Tarifesi

vodafone-tarife
Merhaba arkadaşlar hepinizin bildiği gibi vodafone’da faturasız tarifeler‘de maksimum 2gb internet olan tarifeler bulunuyor. Bunlara örnek verecek olursak Bittikçe Dolan Mini ve Bittikçe Dolan Maksi tarifeleri diye biliriz ki bu paketlerin hem internet az hemde fiyat bakımından oldukça pahallı diyebiliriz. Şimdi sizlere vodafone 3gb internet paketi olan tarifeye geçiş sırrını paylaşacağım. Yapmanız gereken işlem oldukça basit tarifeye geçiş yapabilmeniz için gerekli koşullar bulunuyor bunları da alt kısımdan öğrenebilirsiniz.

Öncelikle gerekli koşullar:
26 yaş altı olmanız gerekiyor bu tarife için. Eğer hat sahibi 26 yaş altı değilse bu pakete geçiş imkansızdır. Bu yaş sınırını çözmek için’de yapabileceğiniz işlem bulunuyor tabi, eğer hat birinci dereceden bir akrabanızın üzerine kayıtlıysa; anne, baba ve kardeş gibi yapmanız gereken işlem bir vodafone cep merkezinden veya 542 müşteri hizmetlerini arayıp kendinizi kullanıcı olarak eklemek olacak.
Bu işlemi yaptıktan sonra Faturasız Esnek Süper 3gb tarifesine geçiş yapmak için kısa bir mesaj göndermeniz gerekiyor.  Vodafone Faturasız Esnek Süper 3GB Tarifesi nasıl yapılır diye soran arkadaşlar bana konuyla alakalı sms gelmişti gelen sms’e EVET yazıp  sms’e cevap verip yaptım. Sizlerde deneyebilirsiniz. Bu sms gönderildikten sonra tarife değişikliğine dair bir sms gelecektir. Sms geldikten sonra kullanıma başlayabilirsiniz, tabi hattınızda yeterli TL ve tanımlandığına dair onay mesajı geldikten sonra. Bu tarife sizlere 500dk 5000sms ve 3gb internet verecek , Tarife fiyatı 28 TL’dir. Ayrıca vodafone kullanıcılarına özel vodafone bedava internet kampanyalarına’da buradan ulaşabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ