Bedava İnternet Paketi

Vodafone Faturasız Hesaplı 6 GB internet Tarifesi

25.11.2018
Vodafone Faturasız Hesaplı 6 GB internet Tarifesi

Vodafone resmi sayfasında Tarifeler & Ek Paketler >  Faturasız > Hesaplı Tarifeler kategorisinde yer alan bu paket ile ihtiyacınıza göre kullanım yapabilirsiniz İnterneti çok kullanan ve faturalı hat kullanmak istemeyen müşterilerin tercih edebileceği en iyi tarife. Bu tarife de 6 gb internet olsa da 15 TL karşılığında tarife internetini doldurup toplamda 12 gb internet kullanabiliyorsunuz. Vodafone Yanımda uygulamasıyla kalan kullanımlarınızı  kontrol edebilir, TL yükleyebilir ve ek paket satın alırken hediye internet kampanyalarından da faydalanabilirsiniz.

Vodafone freezone, red ve akıl küpü gibi tarifeleri kullanan faturalı ve faturasız mobil hat kullananlar Vodafone Bedava internet sayfasındaki kampanyalar sayesinde hediye gb alabilirler.

Vodafone Hesaplı 6 GB Paketi

Hesaplı 6 GB tarifesinin içeriği; 6 GB internet, 750 dakika her yöne konuşma / 250 adet sms aylık 35 TL. Bu tarifeden eski ve yeni Vodafone müşterileri faydalanabilecekler. Bu tarifeye ek olarak satın alacağınız paketler ile dakika ve internetinizi de iki katına yükseltebilirsiniz.

Vodafone Hesaplı 6 GB Tarifesine Ek 1 GB internet 5 TL

Tarifenizin internetini 1 GB arttırmak sadece 5 TL. Paketi satın almak için “BFIRSAT1GB” yazıp 7000’e göndermeniz gerekir. Ardından 5 TL karşılığında tarifenize ek 1 GB internet tanımlanacaktır.

Bu ek paket tekrar eden bir paket olduğu için kullanmayacağınız zaman iptal etmeniz gerekir. İptal işlemini Vodafone Yanımda uygulamasından yapabilirsiniz.

Vodafone Hesaplı 6 GB tarifesi interneti Doldurma

Tarife internetini 15 TL karşılığında tamamen doldurmak için DOLDUR 6GB yazarak 7000’e ücretsiz mesaj göndermeniz gerekir. İsterseniz yanımda uygulamasından Ek Paket Al – internet Paketi menüsünden de bu paketi satın alabilirsiniz.

Doldur paketi tekrar eden bir paket olmadığından iptal işlemi için bir şey işlem yapmanız gerek kalmaz.

Vodafone Hesaplı 6 GB Tarifesi Nasıl Yapılır ?

  • Bu tarifeyi Vodafone Yanımda Uygulaması, Müşteri Hizmetleri aracılığı ile satın alabilirsiniz.
  • Tarifeye geçiş yaptıktan sonra hattınıza tanımlama mesajı gelecektir. Bu mesajın ardından paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap