Bedava İnternet Paketi

Vodafone Faturasız Uygun Fiyata – Ucuz Aylık 1 GB internet 5 TL

22.11.2018
Vodafone Faturasız Uygun Fiyata – Ucuz Aylık 1 GB internet 5 TL

Vodafone faturasız abonelerinin faydalanabileceği bu kampanyalı paket ile 1 ay geçerli 1 GB internet paketini sadece 5 TL karşılığında satın alabiliyorsunuz. Kampanyadan müşteriler 1 tarife döneminde sadece 1 kez yararlanabilecekler. Vodafone faturasız müşterileri tarifelerine göre DOLDUR özelliğini kullanabiliyor, bununla birlikte indirimli paketler arasında yer alan Büyük Seçim 1 GB Ek internet paketini de asdece 5 TL ödeyerek alabilir.

Ücret ödemeden fırsatlardan yararlanarak hediye internet almak için Vodafone Bedava internet başlığı altındaki kampanyalara katılabilirsiniz.

Vodafone Faturasız Ek 1 GB internet Paketi

Kampanyadan faydalanabilmek için hattınızda aktif bir tarife olması gerekir, bu ek paket tarifenizin bitim gününe kadar geçerlidir. Örneğin; tarifenizin bitimine 1 gün kala aldıysanız, tarifenizin bittiği gün otomatik kalan haklarınız silinir. Tarifenizin başladığı gün satın alırsanız 1 ay boyunca 1 GB internet kullanırsınız.

Ek 1 gb internet paketi tekrar eden bir ek paket olduğundan yalnızca 1 defa kullanım yapacaksanız, satın aldıktan sonra bu paketi iptal etmeniz gerekir. İptal işlemini Yanımda uygulamasından kolayca yapabilirsiniz.

Vodafone Faturasız Ek 1 GB internet Nasıl Alınır ?

  • Paketi satın almadan önce hattınıza tanımlı aktif bir tarife olduğundan emin olun.
  • Vodafone Yanımda Uygulamasına giriş yapıp, ek paket al menüsünden internet paketleri sekmesine giriş yaparak satın alabilirsiniz.
  • Paketi satın aldıktan sonra hattınıza gelecek olan tanımlama mesajının ardından kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Paketi iptal etmediğiniz taktirde her dönemde otomatik olarak aktif hale gelecektir.
  • Bu paket yurtiçi kullanımlarını kapsamaktadır.
  • Paket hattınızda yeterli TL olduğu zaman aktif hale gelir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap