Bedava İnternet Paketi

Vodafone Faturasız Video Pass Paketi Fiyatı 29 TL Oldu

Vodafone Faturasız Video Pass Paketi Fiyatı 29 TL Oldu

Vodafone Faturasız Video Pass paketine zam geldi, zam ile 25 TL’lik paketin fiyatı 29 TL olarak yenilendi. Vodafone müşterilerinin belki de en çok seçtiği ek paketlerden biri olan Video Pass paketine gelen zam 4 TL oldu. Paket fiyatı neden yükseldi ? Geçen hafta da faturasız paketler ile alakalı tarife fiyatlarının değiştiğine dair SMS’ler müşterilere gönderilmişti. İlerleyen sürede ek paket ve tarifelere bir zam gelir mi bilinmiyor. Faturasız tarifeler taahhütsüz olmadığı için gsm operatörü tarife fiyatını istediği zaman değişme hakkına sahip. Bu nedenle faturasız paket fiyat değişimlerine de herhangi bir itiraz edilemiyor. BTK bilgisi dahilinde yapılan fiyat değişikliklerine itiraz edilemiyor.

Vodafone bireysel ses hattınızda kullanabileceğiniz hediye internet paketleri için Vodafone Bedava internet sayfasındaki kampanya bilgilerine bakabilirsiniz.

Vodafone Faturasız Video Pass Paketi

Youtube ve izlesene uygulamalarında sınırsız video izlemeye yarayan bu paket ile bir çok müşteri bu uygulamalarda rahatça zaman geçirebiliyor. Vodafone’un diğer operatörlere göre çıkardığı en avantajlı paketler arasında yer almaktadır. Paket yurt içinden Youtube ve İzlesene videolarını uygulama üzerinden HD kalitede izlemenize olanak sağlıyor.

Uygulama yerine mobil tarayıcıdan Youtube  ya da izlesene web sitelerine giriş yaparsanız bu internet geçerli olmaz, tarife internetinden kullanılır. Bu nedenle Uygulama üzerinden giriş yapmaya dikkat etmelisiniz.

Vodafone Faturasız Video Pass Paketi Fiyat Değişikliği

Vodafone’dan gönderilen mesaj da şunlar yazıyor;

Kullanmakta olduğunuz Vodafone Video Pass paketinizin ücreti yenilenme tarihinde 29 TL olarak güncellenecektir. Paketiniz bir sonraki yenileme tarihinde bakiyeniz yeterli olduğunda bu fiyat üzerinden yenilenecektir. Paketi iptal etmek için IPTAL PASS VIDEO yazıp 7000’e SMS gönderebilirsiniz.

Paket tekrar eden bir ek paket olduğu için iptal etmediğiniz süre boyunca yeterli TL olması durumunda güncel fiyatıyla hattınıza tanımlanacaktır.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap