Bedava İnternet Paketi

Vodafone FreeZone 2 Gün Geçerli 2 GB Bedava internet

13.09.2018
Vodafone FreeZone 2 Gün Geçerli 2 GB Bedava internet

Vodafone FreeZone Bedava internet kampanyasından bütün faturasız FreeZone aboneleri yararlanabilecek. Vodafone FreeZone’lular her yerde olduğu gibi TL ya da paket yüklerken de kazanmaya devam ediyor. Vodafone FreeZone’lular hem bol internetli tarifeleri uygun fiyata kullanıyorlar, hemde aldıkları ek paket ve hediyeler diğer kampanyalara göre daha fazla avantajlı. Örnek verecek olursak İnternet Avcıları uygulaması ile hediye data paketlerini FreeZone’lular diledikleri gibi kullanabiliyor. Hediyelerden faydalanmak için sadece FreeZone’lu olmanız gerekmez, Vodafone’lu olmanız yeterlidir.

Bir defada 5 gb ve daha fazla hediye internet veren promosyonlar mevcut, bu kampanyalar için Vodafone Bedava internet yazısını okuyabilirsiniz.

Vodafone FreeZone Bedava internet

Vodafone FreeZone’lulara TL ya da paket yüklerken 2 GB internet kazanma fırsatı. FreeZone’lu değil ama faturasız hat kullanıyorsanız 26 – 7 yaş aralığında bir bireyseniz FreeZone’a müşteri hizmetlerini arayarak kayıt yapabilirsiniz. 26 yaşın altında ve Vodafoneluysan ama hattın anne ya da babanın üzerine kayıtlıysa sen de FreeZonelu olabilirsin, sende müşteri hizmetlerini arayarak kendini kullanıcı olarak tanımla ve sende hediyelerle dolu FreeZone dünyasına katıl.

Vodafone FreeZone 2 Gün Geçerli 2 GB Bedava internet Nasıl Yapılır ?

  • Haftanın ilk günü, yani Pazartesi günleri 30 TL ve üzeri lira yükleyen veya 29 TL üstü paket satın alan 26 yaş altı bireysel faturasız tarifeli Vodafone’lular kampanyadan yararlanacaktır.
  • Bu paket dahilinde yurtiçi aramalarda ve yurtiçi mobil internet kullanımlarına yarayan 2 gün geçerli 2GB internet hediye edilmektedir.
  • Paketin geçerlilik süresi onay mesajı ile başlar.
  • Devir etme veya durma özelliği bulunmamaktadır.
  • Hediye paket bittikten sonra yenilenmez, tekrar etmez.

Vodafone ve diğer hatlarınız için en yeni kampanyaları takipte kalın. Bütün hediyeler hakkında detaylı bilgi almak için Bedava itnernet sayfasını sık kullanılanlara kayıt edebilirsiniz. Yukarıda bulunan sosyal medya hesaplarını kullanarak paylaşmayı unutmayın.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap