Bedava İnternet Paketi

Vodafone FreeZone 3 GB Bedava internet – YemekSepeti Hediye Çeki

10.11.2017
Vodafone FreeZone 3 GB Bedava internet – YemekSepeti Hediye Çeki

Vodafone FreeZone 3 GB Bedava internet ve Yemek Sepeti 10 TL Çeki Kampanyası

Kasım ayına özel FreeZone’lular 3 GB bedava internet ve Yemek Sepetinden 10 TL kazanıyor. Vodafone Forum’da da bu konu ile alakalı bir başlık bulunmakta. Kampanya ile alakalı sorun yaşadığınız taktirde Müşteri Hizmetleri ile görüşme yapmanız gerektiğini unutmayın. Problemleri çözmek için gerekli işlemleri yapıp sorununuzu hızlı bir şekilde çözeceklerdir. Kampanyaya dönecek olursak kampanya faturasız hat müşterileri için geçerlidir. FreeZone tarifeleri diğer paketlere göre ekstra özelliklere sahiptir. Bunlara örnek verecek olursak, sinema bileti kampanyası ve Yanımda uygulamasında Bana Ne Var ? kategorisinde çıkan fırsatları gösterebiliriz. Bu kampanyayı yaptıktan sonra 5 GB Bedava internet kazanabileceğiniz bilgiler edinin. Yapmanız gereken tek şey Vodafone Bedava internet yazımıza giriş yapıp uygun olduğunuz kampanyalara katılmak.

Vodafone FreeZone Bedava internet Kampanyası

FreeZone Bedava internet paketleri ile dilediğiniz gibi sosyal medya hesaplarınızı kontrol edin. Hediye internetler ile mevcut paketinizde yaptığınız bütün işlemleri yapabilirsiniz. Bildiğiniz gibi Vodaofne faturasız hatlarda yükleme yapıldığında hediye internet veya dakikalar vermekte. Bu kampanya ise bunlardan biraz farklı hem 3 GB bedava cepten mobil internet hemde yemek sepeti 10 TL değerinde hediye çeki verilmekte.

Vodafone 3 GB Bedava internet Paketi Kullanım Koşulları

 1. Kampanyadan TL yükleme/harcana şartlarını yerine getiren kullanıcılar, 3 ile 10 gün arasında değişmekte olan geçerlilikte olan hediye internet veya dakika kazanacaktır.
 2. TL yükleme şartını Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden 26 yaş ve altı FreeZone’lu abonelerin gerçekleştirmesi gerekmektedir.
 3. 26 yaş ve altı olanlar hediye internetin yanında 10 tl yemek sepeti hediyesi kazanır. 26 yaşın üstündeki aboneler ise 25 TL değerinde Boyner alışveriş çeki kazanacaklardır.
 4. Kampanyaya katılacak olan abonelerin Vodafone’un herhangi bir Kara listesinde olmaması gerekmektedir.
 5. Kazanılan promosyon dakika veya internet yurt içinde geçerli olacaktır.
 6. Aboneler kazandıkları hediyelerden kalan miktarı OZET yazıp 7000’e göndererek sorgulayabilirler.
 7. Hediye kodları 31 Aralık 2017’ye kadar kullanılacaktır.
 8. Kampanyadan aktif Vodafone aboneleri faydalanabilecektir.

Vodafone FreeZone 3 GB Bedava internet ve Yemek Sepeti indirim Çeki Nasıl Yapılır ?

 • 2017 kasım ayına özel Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden tek seferde 50 TL yükleyip 5 Gün geçerli 2 GB bedava internet kazan. Yada 50 TL yükle 5 gün geçerli 3 GB bedava internet ve 31.12.2017 tarihine kadar geçerli yemeksepeti.com da geçerli 10 TL hediye indirim çekinin sahibi ol.
 • Kampanya Vodafone Yanımda uygulamasında bulunmaktadır.
 • FreeZone’lu 3 GB ve 10 TL’lik yemeksepeti çekini kaçırma başlığı altında yayınlanmaktadır.

Kampanya hakkında detaylı bilgi edinmek için müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz. Kampanyadan faydalanıp internetinizi bitirirseniz, Vodafone Bedava internet isimli yazımızı okumanızı tavsiye ederim. Bu başlıkta Faturalı ve Faturasız hediye internet paketi bilgileri yer almaktadır.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap