Bedava İnternet Paketi

Vodafone FreeZone Bedava İnternet Kampanyaları

04.02.2017
Vodafone FreeZone Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone FreeZone Kampanyaları 2017,ile müşteriler artık daha mutlu, birbirinden eğlenceli ve güzel kampanyalarla artık sizlerde kolayca hattınızı iç rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Vodafone FreeZone Bedava İnternet 2017 yılında en çok ses getirecek olan kampanyalar arasında yer alıyor. Bir çok müşterisini sevindiren bu kampanya Salla Dolsun kampanyası ve buna benzer bir çok kampanyayı içinde barındırıyor. Gerek FreeZone Sinema kampanyası gerekse alışveriş yaparken bizlere yaptığı indirimler ile 25 yaş altı müşterilerinin oldukça işine yaradı.

Bildiğiniz gibi FreeZone Vodafone’un gençlik topluluğu oluyor. Bu topluluk interneti fazla tükettiğinden en çok bedava internet kampanyaları göz önünde tutuluyor. İlk hattınızı aldığınızda 500 mb bedava internet alabiliyorsunuz bununla birlikte 1 ay boyunca kullanabileceğiniz 2 gb internete sahip olmak oldukça basit. Bütün bunları alt kısımda sizlerle paylaşacağım. Kampanyaları alt kısımda katılım ve kullanımları ile birlikte maddeler halinde bulabilirsiniz.

Vodafone FreeZone Kampanyaları

Bedava İnternet; Vodafone Yanımda Uygulaması ile sürekli bütün abonelere olduğu gibi FreeZone kullanıcılarına da hediye inetnerler veriliyor. Bunun yanında en güncel kampanyalardan haber almak için Vodafone Kampanya Sms’lerini müşteri hizmetlerinizi arayarak açabilirsiniz. Eğer daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa, sayfamızda paylaştığımız Vodafone Bedava İnternet isimli yazımızı kontrol edip ücretsiz internet haberlerini kolayca öğrenebilirsiniz. Katılım işlemleri için belirttiğimiz adımları gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır.

Bana Ne Var ?; Bana ne var kampanyası ile birlikte bir çok büyük alış veriş merkezi ve markadan indirimler alabilir alışverişi daha hesaplı bir hale getirebilirsiniz. Bu kampanyadan her haftanın ilk günü yani pazartesi günleri faydalanabilirsiniz. Ayda 4 defa katılım hakkınız bulunuyor.

FreeZone Sinema Kampanyası; Gençlerin en çok kullandığı kampanyalardan biridir, bu kampanya aracılığı ile sinemalarda bir bilet aldığınızda 2. bilet sizlere bedava veriliyor. Bu kampanyadan müşteriler 1 gün içerisinde 1 kez,  1 ay içerisinde 2 defa faydalanabilirler. Kampanyaya katılım için  SINEMA yazıp 6666 sms göndermeniz gerekiyor. Gönderdiğiniz sms 40 krş olarak ücretlendirilir. Sizlere gelen kodu Sinema görevlisine gösterip biletinizi alabiliyorsunuz. Kampanya’nın geçerli olduğu gün vs bilgilerini Vodafone Freezone resmi sayfasından öğrenebilirsiniz.

Avantaj Cepte Uygulaması; Bu uygulama ile yine sinemalardan, cafe, alışveriş merkezlerinde bulunan indirimlerden haberdar olabilirsiniz. Uygulama tamamen ücretsizdir. Bu uygulama yardımıyla FreeZone’lulara özel avantajlardan hemen haberdar olun.

 ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap