Bedava İnternet Paketi

Vodafone FreeZone Gençlik Tarifeleri – Bedava internet

02.09.2018

Vodafone Kafama Göre FreeZone paketleri ile tarifenin internetini bedava ikiye katlayabilirsin

Vodafone FreeZone Gençlik Tarifeleri – Bedava internet

Vodafone yepyeni gençlik tarifeleri, interneti en bol paketler arasında yerini kaptı. FreeZone faturalı abonelerin faydalanabileceği kafama göre paketleri oldukça ilgi çekiyor. Minimum 4 GB maksimum 16 GB’a kadar paketler bulunmakta. Bu paketlere kampanyalı katılım yaptığınız için paket içerisinde ne kadar internet varsa 6 ay veya 12 ay boyunca o kadar internet hediye ediliyor. Çok fazla talep gören Vodafone FreeZone paketleri faturasız müşteriler tarafından da bir hayli kullanılıyor. En düşük paket yani 4 GB’lık tarifeyi seçtiğiniz taktirde kampanya süresi boyunca sınırsız Whatsapp hizmetinden ücretsiz olarak faydalanabiliyorsunuz. Birelsel müşterilerin yararlanabileceği hediyeleri de Vodafone Bedava internet panelinden görebilirsiniz.

Bu tarifeden, 7-26 yaş arası numara taşıma ya da yeni hat alımı yaparak gelen bireysel faturasız abonelikler faydalanabilir. Tarifeden 26 yaş altı kullanıcı tanımı ile de yararlanılabilir. Bunun anlamı 26 yaş altı birinci dereceden akrabanızı kullanıcı olarak tanımlatıp, bu kampanyalardan birine geçebilirsiniz.

Vodafone FreeZone Kafama Göre Paketleri

Ücretsiz Ek Paketleri Nasıl Seçebilirim ?

FreeZone Kafama Göre Paketleri

Kafama Göre Paketleri

Kafama Göre Tarifelerin içeriğindeki ek paket haklarından yararlanmak için abonelerin akvitasyon sonrasındaki ilk 6 fatura dönemi boyunca< Vodafone Yanımda, Müşteri Hizmetleri, Vodafone Mağazaları veya SMS yolu ile seçim yapmaları gerekir. Seçimini yaptıktan sonra hakları hattına tanımlanır, daha sonrasında seçimini değiştiremezler.

Kafama GB’larımı Nasıl Kullanırım ?

Size uygun olan tarifeyi seçin. FreeZone’lu şimdi sıra tarife içeriğindeki kafana Göre GB’ları nasıl kullanacağını seçmekte. 3 seçeneğin var! Birini seç, tarifendeki interneti ikiye katla, en sevdiğin uygulamalar GB kotandan yemeden kullan!

Kafama Göre Paketleri 4 GB, 6 GB, 8 GB Hediye internet Kampanyası

Kafama Göre 4 paketi ile Her yöne geçerli 4 GB internet, Kotadan yemeyen whatsapp, 500 dakika ve 100 adet sms sahibi olursunuz.
Kafama Göre 4 Ekstra paketi, Kafama Göre  6, Kafama Göre 8 paketlerinin de genel özellikleri üst kısımda ki resimde yer alıyor. Satın alacağınız tarifedeki ek paket faydası tarifendeki internet hakkını ikiye katlar, sınırsız yapmaz. Yani Eğer her yöne 6GB internet olan bir tarifedeysen ek paket seçimimi yapınca her yöne 6GB’ına ek seçtiğin pakette geçerli 6GB internetin olur ve bunu 1 ay kullanırsın.

Vodafone Kafama Göre Paketi Nasıl Yapılır ?

  • Vodafone cep merkezlerinden birine giderek yeni hat alıp, hat taşıyıp veya faturasız hattan geçiş yaparak bu paketlerden birine geçiş yapabilirsiniz.
  • Ekstra tanımlanan internet hakkı Kafama Göre 4 Ekstra, 5 ve 6 tarifeleri için 6 ay, Kafama Göre 7 ve 8 tarifeleri için 12 aydır.
  • Whatsapp uygulamasından yapacağın mesajlaşmalar ve dosya, konum, fotoğraf, video gibi paylaşımların tarife içeriğindeki internetinden harcamaz. Sesli Arama ve Görüntülü Arama hizmetleri için satın aldığın tarifenin her yöne internetinden ücretlendirilirsin.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap