Bedava İnternet Paketi

Vodafone FreeZone iletişim Pass veya Müzik Pass Bedava internet

12.07.2018

Vodafone yeni hat, yeni abone iletişim Pass veya Müzik Pass Bedava internet kampanyası ile 6 ay ücretsiz kullanın

Vodafone FreeZone iletişim Pass veya Müzik Pass Bedava internet

Vodafone, Yeni hattını al, Müzik Pass veya İletişim Pass’den birini seç 6 ay boyunca popüler iletişim veya müzik uygulamalarını internetinden harcamadan kafana göre kullan. Kampanya FreeZone abonelerine özel çıkarılmıştır. Vodafone bünyesine yeni katılacak olan aboneler bu kampanyadan faydalanabileceklerdir. Kampanyadan faydalanmak için Faturalı veya Faturasız yeni hat sahibi olmanız gerekmektedir. Vodafone, abonelerin en çok kullandığı uygulamalarda rahatça zaman geçirmesi için Pass paketleri ile hizmet vermekte. Bu paketler; Vodafone Pass Video, Müzik, İletişim gibi türlere ayrılmaktadır. En çok kullanılan Video Pass olarak bilinmektedir. Bunun sebebi ise Youtube ve İzlesene gibi uygulamaların oldukça çok kullanılması.

Vodafone FreeZone’lu ve normal tarife kullanan aboneleri için hediye internet paketleri vermekte. Yapılan kampanyalar ile aylık 5 GB’a kadar hediyeler veriliyor. Bu kampanyalar hakkında bilgi almak ve katılmak için Vodafone Bedava internet sayfasına bakabilirsiniz.

Vodafone FreeZone iletişim Pass veya Müzik Pass Kampanyası

Kampanya dahilinde Son 30 gün içinde yeni aktivasyon yolu ile Vodafone’a gelen 26 yaş altı faturalı ve faturasız aboneler 6 ay boyunca Genç Müzik Pass veya Genç İletişim Pass paketlerinin sadece birini seçerek ücretsiz faydalanabilir. Paketlere abonelik SMS yoluyla yapılmaktadır. Bu kampanyadan Yeni Özgür Genç, Her Yer İndirim ve Cep Kazan tarifesine gelen aboneler faydalanamazlar. Abonenin paketi alış tarihinden 6 ay sonra kampanya bittiğinde paket otomatik olarak müşterinin hattı üzerinden kalkacaktır. Kotadan Düşmeyen Genç Müzik Pass ve Genç İletişim Pass Paketleri, Vodafone’un içerik sağlayıcılarıyla yaptığı anlaşmalara göre oluşturulan, içeriğini ve ücretlerini değiştirme/geliştirme hakkına sahip olduğu özel bir pakettir. Paketler yurt içi kullanımları için geçerlidir. Paketin geçerlilik süresi onay SMS’inin hattınıza iletilmesinin ardından başlayacaktır.

Vodafone FreeZone iletişim Pass veya Müzik Pass Bedava internet Nasıl Yapılır ?

  • Kampanyadan faydalanmak için 26 yaş altı olup FreeZone statüsünde olmanız gerekir.
  • Kampanyadan  faydalanmak için Yukarıda belirtilen özelliklere sahip olmanız gerekir.
  • Paketlere abonelik SMS yoluyla yapılacaktır.
  • Kampanyanın her ay hattınıza tanımlanması için seçtiğiniz tarifenin her ay aktif hale gelmesi gerekir.
  • Hatalı işlem yapmamak adına Vodafone cep merkezlerine gidip FreeZone hat alacağınızı ve bu kampanyadan faydalanmak istediğinizi belirttiğiniz taktirde yardımcı olacaklardır.
  • İletişim Pass; Whatsapp, Messenger, Call+ Uygulamalarını kapsar.
  • Müzik Pass; Karnaval, Spotify uygulamalarını kapsar.

FreeZone Kampanyası

FreeZone kampanyalarından 7-26 yaş arasındaki freezone’lu aboneler yararlanabilmektedir. İnternet Avcıları, Hediye çarkı gibi kampanyalar ile TL yüklediğinizde, Oyun oynadığınızda hediye internet alma fırsatı kazanırsınız. Vodafone FreeZone tarifeleri gençlere yönelik olduğundan dolayı herkesin kullanımına uygun tarifeler bulunmakta. Sizlerde hemen FreeZone resmi sayfasına giriş yapıp alabileceğiniz tarifeleri ve faydalanacağınız hediyeleri görebilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap