Bedava İnternet Paketi

FreeZone Kulüp 4 GB Bedava internet Kampanyası

Vodafone FreeZone’lulara özel FreeZone Kulüp Kampanyası ile hediyeni hemen al.

Vodafone FreeZone’lular kazanmaya devam ediyor. 26 yaş altında olup FreeZone’lu olmayanlar, FreeZone Kulüp Kampanyasına katılıp 4 GB cepten bedava internete sahip oluyorlar. Vodafone abonelerine gerek uygulamaları üzerinden gerekse farklı yöntemler ile kampanyalar sunup hediye internet sahibi olmalarına yardımcı oluyor. Vodafone FreeZone’lular hem daha indirimli paket ve avantajlardan faydalanırken, Yeni FreeZone’lu olanlar Kulüp kampanyasıyla da 4 GB ücretsiz internet sahibi oluyorlar.

Vodafone FreeZone Kulüp Kampanyası

26 yaşından küçüksen ve Vodafonelu’ysan ama hattın anne ya da babanın üzerine kayıtlıysa sen de FreeZonelu olabilirsin, sende kendini kullanıcı olarak tanımlatıp hemen FreeZone dünyasına katıl hoşgeldin hediyesi olarak 1 gün geçerli 4GB bedava internet kazan.

Ayrıca fırsatlar bununla da sınırlı değil, FreeZone’lulara özel fırsatları görmek için Vodafone FreeZone sayfasına giriş yapıp size özel tarife ve kampanyaları görebilirsiniz.

Kampanya facebook yönlendirmesi ile FreeZone websitesi üzerinden kullanıcı tanımlama talebinde bulunmuş olan 26 Yaş Altı Bireysel Faturalı ya da Faturasız Vodafone müşterileri için geçerlidir.

Müşteriler kullanıcı tanımlama işlemi için uygun şartlara sahipse (hat sahibi 1. dereceden akrabası olan 26 yaş altı daha önce kullanıcı tanımı yapılmamış olan aboneler) kullanıcı tanımlama işlemi talep alındıktan sonra 15 iş günü içinde yapılacaktır. Tanımlama işleme yapıldıktan sonra ise abone SMS ile bilgilendirilir ve hediye interneti hattınına yüklenir.


Vodafone FreeZone Kulüp 4 GB Bedava internet Kampanyası Nasıl Yapılır ?

  • 26 yaşının altındaysanız ama hattınız üzerinize olmadığı için FreeZone faydalarından yararlanamıyorum diyorsanız hemen buraya!
  • Katılım işlemini yukarıda belirtilen bağlantıdan gerçekleştirebilirsiniz.
  • Kullanıcı tanımlama işleminin gerçekleşmesi için hat sahibinin birinci dereceden akrabanız olması gerekir.
  • Kampanya şartlarını karşılayıp işlem yapan abonelere 1 gün geçerli 4 GB internet hediye edilir.
 


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Azize utma dedi ki:

    Vodafone seviyorum

  2. Halim Talha dedi ki:

    Bana Gelmedi İnternet Kayıt Oldum Başarılı Dedi O Kadar

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap