Bedava İnternet Paketi

Vodafone FreeZone Sinema Bileti Kampanyası

25.10.2018
Vodafone FreeZone Sinema Bileti Kampanyası

Vodafone, FreeZone Bir Bilet Alana Bir Bilet bedava kampanyası ile film gibi kampanya. Vodafone anlaşmalı sinemalarda geçerli bu kampanya ile 26 yaş – 7 yaş arası freezone kanalına abone olan kullanıcılar bir sinema bileti aldığında ikincisi ücretsiz hediye. Pazartesi ve perşembe günleri katılabileceğiniz bu kampanya yalnızca anlaşmalı sinemalarda geçerlidir. Belirtilen günler dışında kampanyadan faydalanamazsınız. Kampanyadan faydalanmak için telefonunuzda Yanımda uygulamasının yüklü olması gerekmektedir.

Sinema kampanyası değilde hediye internete ihtiyacın varsa Vodafone Bedava internet kategorisinden en yeni hediyelere ulaşabilirsin.

Vodafone Sinema Kampamnyası

Kampanyadan bireysel faturalı ve faturasız FreeZone müşterileri faydalanabilirler. Sevdiğiniz bir arkadaşınızla korku, macera, fantastik ya da bilim kurgu gibi kendi zevkinize göre filmlerin sıkı takipçisiyseniz bu kampanya tam size göre. Filmleri sinemada izlemeyi sevenler bu kampanya ile bir bilet aldıklarında 2. bilete ücretsiz sahip olabiliyorlar. Kampanya 31.12.2018 tarihine kadar geçerlidir.

Eğer FreeZone’lu değilseniz, FreeZone’lu olmak için FREEZONE yazıp 1525’e kısa mesaj göndermek ve belirlenen koşulları taşımak yeterli.

Vodafone FreeZone 1 Bilet Alana 1 Bilet Bedava Nasıl Yapılır ?

  • Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza yükleyin.
  • Avantaj Cepte menüsüne giriş yapın.
  • Buradan Sinema Kampanyasını seçip, FIRSATI KULLAN butonuna tıklayınca size bir şifre verilecektir.
  • Geçerli olduğu sinemaları buradan görebilirsiniz.
  • Her FreeZone’lu kampanyadan 1 gün içinde maksimum 1 defa, 1 ay içinde maksimum 1 defa faydalanabilir.
  • Kullanmadığınız hakkınız bir sonraki döneme devretmez.
  • Dilerseniz Vodafone Resmi sayfasından da bu kampanya hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
  • 3D Filmlerde geçerli değildir.

Yaşayacağınız herhangi bir problemde 542 müşteri hizmetlerini arayarak sorunu hızlı bir şekilde çözebilirsiniz. Kampanyaya katılmak için FreeZone’lu olmanız ve yukarıda belirtilen işlemleri eksiksiz yapmanız yeterli. Biletini alırken görevliye FreeZone’lu olduğunuzu ve kampanya ile bilet alacağınızı söylemeyi unutmayın. Kampanyadan yalnızca Vodafone müşterileri yararlanabilir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap