Bedava İnternet Paketi

Vodafone FreeZone Spotify Premium ilk 3 Ay Hediye

15.09.2018
Vodafone FreeZone Spotify Premium ilk 3 Ay Hediye

Vodafone FreeZone Spotify, Premium ilk 3 ay bedava olarak veriliyor. Spotify bildiğiniz gibi dünyada ve Türkiye’de milyonlarca kişi tarafından kullanılmakta. En fazla kullanıcıya erişmiş olan Spotify Müzik uygulaması ile istediğiniz müzik cebinizde. Araç kullanırken, gece uyurken veya yolda yürürken sürekli müzik dinliyoruz. Genelde çoğu kişi Youtube gibi platformlardan müzik dinlese de araya giren reklamlar ve interneti daha fazla harcaması sebebiyle pek tercih edilmiyor. Spotify ile istediğiniz şarkıyı arama kısmına yazıp anında bulabilir, kendi müzik listenizi oluşturabilirsiniz.

FreeZone aboneleri için bir çok kampanya bulunuyor, bunlar arasında en fazla ilgiyi Vodafone Bedava internet kampanyaları çekiyor. Fakat FreeZone’lular için sadece hediye internet kampanyası yapılmıyor. Gününün bir çok yerinde işine yarayacak indirimler, hediyeler ve çekilişlerde bulunuyor.

Vodafone FreeZone Spotify Premium ilk 3 Ay Bedava

Vodafone’lular istedikleri zaman Spotify’ı satın alabiliyorlar. Kredi veya bankamatik kartına gerek kalmadan faturanıza ücret yansıyacak şekilde veya TL karşılığında satın alabilirsiniz. FreeZone’lular ise Spotify’dan ilk 3 ay ücretsiz yararlanabiliyorlar. İlk defa Spotify kullanacak aboneler için özel olarak tanımlanan 3 aylık hediye özelliğinden bütün FreeZone’lular faydalanabilirler.

Vodafone FreeZone Spotify kullanırken internetimden tüketmesin diyorsan Müzik Pass paketini satın alıp kullanabilirsiniz. 3 aylık ücretsiz Spotify Premium üyeliğinden daha öncesinde Spotify Premium kullanmamış olan tüm bireysel ve kurumsal faturalı aboneler faydalanabilir. Kampanyadan faydalanabilmek için Faturalı FreeZone müşterisi olmak ve katılım talebinde bulunmanız yeterlidir.

Faturasız kullanıcılar ayda 13,99 TL karşılığında Vodafone Mobil Ödeme ile Spotify Premium üyeliğinden faydalanabilirler. Aylık ücret yüklemiş oldukları TL bakiyelerinden düşecektir. Bakiyesi yetersiz olan kişiler TL yükledikten sonra SMS gönderip kayıt olabilir.

Vodafone FreeZone Spotify Premium ilk 3 Ay Hediye Nasıl Yapılır ?

  • Kampanya, 13.11.2017-13.11.2018 tarihleri aralığında geçerlidir.
  • Daha önce Spotify Premium kullanmamış olan müşteriler faydalanabilir.
  • • Kampanyadan yararlanmak isteyen aboneler SPOTIFY yazıp 5800’a ücretsiz SMS gönderdiklerinde, kendilerine gelecek olan bağlantıdaki yönlendirmeleri takip ederek aktivasyonlarını yapabilirler.
  • Müzik dinlerken eğer farklı bir opsiyon tanımlı değilse tarifenizin veya ek internet paketinizden düşüm gerçekleşir.
  • Eğer internet hakkınız bulunmuyorsa paket aşımı yaparsınız.
  • İlk 3 ay ücretsiz kullanımın ardından iptal edilmeyip devam edilirse Spotify aboneliği ücretli bir şekilde devam eder.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap