Bedava İnternet Paketi

Vodafone GANİ Tarifeleri – 30 GB internet Paketi

Vodafone, Gani Tarifesi ile gani gani internet kullanabileceksiniz. GANİ DK’larla ister her yöne yurt içi konuş, ister internete gir. Tarife isimleri, Vodafone Gani M Tarifesi, Gani L Tarifesi ve Gani XL tarifesi olarak müşterilerin hizmetinde. Bu tarifeler ile 30 GB’a kadar internet kullanabileceksiniz. Müşterileri çok fazla internet kullandığı için Vodafone dakika ve sms hakkı bulunan paketler çıkardı. Bu paketler oldukça garip çünkü kaç GB internet olduğuna dair bir bilgi yok. Bunun sebebi ise tarifenin dakikaları ile internete girebiliyorsunuz. Yani dakikanızı isterseniz internet, ister konuşmada kullanabilirsiniz. Zaten çok sayıda abone 10 GB a kadar hediye veren  Vodafone Bedava internet başlıklı konuya giriş yapıp hediye internetlerden faydalandı. Eğer GANİ tarifelerine sahipseniz ve yetersiz geliyorsa promosyonları da ücretsiz deneyebilirsiniz. Vodafone Faturasız hatlar için GB derdi olmadan Gani Gani internetin keyfini çıkarabileceğiniz Gani Tarifeleri.

Vodafone Gani Tarifeleri Nedir & Fiyatı

Hem Yurt içi aramalarda, hem de yurt içi mobil internette kullana bileceğiniz ve aynı kota içerisinde yer alan dakikaların bulunduğu pakettir. Vodafone Gani, tarifesi belirttiğim gibi 3 farklı pakete ayrılıyor. Bunlar aşağıdaki gibidir;

GANİ L Tarifesi: 750 DAKİKA, her yöne 100 SMS 23 TL’dir.
GANİ L Tarifesi: 1500 GANİ DK, her yöne 100 SMS 27 TL’dir.
GANİ XL Tarifesi: 3000 DAKİKA, her yöne 1000 SMS 37 TL’dir.

GANİ Tarifesi Nasıl Çalışır ?

Gani dakikalar kapsamında yapılacak olan yurt içi her yöne aramalar ve yurtiçi mobil internet kullanımları aynı kotadan düşecektir. Tarifelerin hakları ile 30 gün içinde en fazla kullanabileceğiniz internet miktarı 30GB’dır. Abonenin kullanımı 30GB’a ulaştığı zaman, kalan gani dakika hakları otomatik olarak silinecektir. Kullanım limitine ulaşıldığı taktirde abonenin hattına tanımlı başka bir internet paketi varsa onu kullanmaya devam edecektir, eğer yoksa tarifesinin standart internet aşım ücretiyle ücretlenmeye devam eder.
  Örnek: 750 gani dakika hakkı olan bir kişi, 10 dakika internet kullandıktan sonra yurtiçi her yöne aramalarda ve yurtiçi internette kullanabileceği 740 gani dakikası kalır. Yani kaç dakika internet kullanırsanız tarifenizden o kadar dakika düşecektir. Maksimum Limit 30GB’dır. Bunu nasıl hesaplayabilirim diyecek olanlar için kolay bir yöntem var. Tarife tanımlandığı gün ile bulunduğunuz günün internet kullanım liimitini öğrenmek için cihazın Veri Kullanımı kısmından tarih aralığını belirleyip bakabilirsiniz. (Fakat net miktarı göstermeye bilir, WİFİ kullanımları da burada görülebilmekte.)

Vodafone GANİ Tarifesi Nasıl Yapılır ?

 • Gani M için GANI M / Gani L için GANI L / Gani XL için GANI XL yazıp 7000’e ücretsiz mesaj gönderip ya da Vodafone Yanımda ve diğer kanallar üzerinden tarifeye geçiş yapılabilir.
 • Geçiş yapan abonelerin 3G ve 4.5G özellikleri otomatik açılır.
 • Paket yurt içi arama ve data kullanımları için geçerlidir.
 • Özel Numara ve Ücretli servisler arandığında paket dışı ücret kesilir.

Vodafone Gani paketleri interneti bol kullanan müşterilerin oldukça hoşuna gitti. Hatta paketi ilk gördüğümde bende geçiş yapmayı düşündüm. Fiyat bakımından da oldukça uygun olan paketlere yukarıdaki sms yöntemleri ile geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca bu data paketleri yetersiz gelirse Vodafone Bedava internet paketi isimli kategoriden operatörünüzün hediye kampanyalarına katılabilirsiniz.

(Bu içerik 30 Ağustos 2019 tarihinde güncellenmiştir.)


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Dovletgeldi dedi ki:

  Gani xl tarifesinde 1000 sms diye yazılı. Önceki tarifemi gani xl tarifesine değiştirdim. Ama niye bana 1000 değil 100 sms verildi? Cevabınız için.Teşekkür ederim.

  1. Bülent dedi ki:

   Benim tarifemde ayni ama hep 100 sms verdi o yanlis yazilmistir

 2. Mustafa TURHAN dedi ki:

  Merhaba. Yeni Gani tarifeleriyle ilgili güncel bilgileri nereden alabilirim? Ya da Gani tarifeler içinde en düşük olanı kaç dakika ve hangisi?

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap