Bedava İnternet Paketi

Vodafone Gençlere Özel Evde İnternet Kampanyası

Vodafone Evde İnternet müşterilerine yönelik limitsiz fiber internet kampanyasına bir yenilik daha ekleyerek “Gençlere Özel Taahhütlü Ev İnterneti” kampanyası düzenliyor. Evde internet limitsiz ve fiber alt yapısı ile gençlere özel 12 ay taahhütle aylık 69.90 TL!

Evde internet hizmetini geliştirerek müşteri portföyünü bu alanda büyütmeyi hedefleyen Vodafone, fiber alt yapısını güçlendirerek hızlı ve limitsiz internet sektöründe yerini güçlendirmeyi planlıyor. Bu amaçla düzenlenen gençlere yönelik ev interneti kapmanyasında sürpriz birde hediye var. 4 GB hediye internet!

Vodafone ev internet müşterilerine 4 GB Vodafone bedava hediye internet vererek hatlarına tanımlıyor. Vodafone ev internetini seçmek için daha bir çok öne çıkan avantajlar var. İşte kampanyanın detayları!

Vodafone Limitsiz Fiber Genç İnternet Kampanyası

Vodafone ev interneti için yapacağınız başvuruları hızlı şekilde onaylayıp 2 günde kurulumu tamamlıyor. Arıza çözümlerinde en hızlı dönüşleri sağlamayı taahhüt eden Vodafone, saha ekiplerini sürekli geliştiriyor. Üstüne 4 GB ücretsiz internet cebinize tanımlayarak kampanyayı cazip kılmayı başarmış gibi gözüküyor.

Eğer 4 GB ücretsiz internet hakkınızı kullanmak istiyorsanız Vodafone Yanımda uygulamasına girerek veya GUNLUK 4GB yazarak 7000’e SMS göndererek mobil hattınıza yükletebilirsiniz. Bu faydadan ayda 4 kere yararlanabilirsiniz.

Paketler ve detaylarına geçmeden önce “Gençlik Limitsiz Fiber Kampanyası” son katılım tarihinin 31 Mayıs 2019 olduğunu hatırlatalım

Gençlik Limitsiz Fiber Kampanyası Şartları

  • Paket fiyatlarına KDV dahildir.
  • Kampanyadan sadece 26 yaş ve altı müşteriler faydalanabilir.
  • 31.05.2019 tarihi son başvuru tarihidir.
  • Kampanya kapsamında 500 TL değerindeki modem hizmet süresince abone kullanımına aylık 6,90 TL modem kullanım bedeli karşılığında sağlanacak ve250 TL’likmodem kurulum hizmeti Aboneye ücretsiz olarak sunulacaktır.
  • Kampanya dahilindekiEVDE+ 16 veEVDE+ 24 paketi için upload hızı 2 Mbps’dir.

Vodafone Gençlere Özel Fiber Evde İnternet Tarifeleri

Gençlere Özel Evde İnterent Kampanyasında 2 tarife bulunuyor. tarife detayları aşağıdaki gibidir:

Eğer hız konusunda beklentileriniz yüksekse 10 TL fark ile 24 Mbps limitsiz fiber interneti evineze bağlatabilir, cepte 4 GB internet hediyesinin yanında diğer Vodafone uygulamalarındanda ücretsiz faydalanabilirsiniz.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap