Bedava İnternet Paketi

Gençlik Kampanyası Her Ay 2 GB Hediye

21.11.2018
Gençlik Kampanyası Her Ay 2 GB Hediye

Vodafone Gençlik kampanyası ile evine internet bağlayanlar Mobil hatlarında kullanabileceği her ay 2 GB bedava internete de sahip oluyorlar. Ev interneti bağlamayı düşünen Vodafone FreeZone’lular bu kampanyaya katılarak hem evinde fiber hızlı internetin tadını çıkarıyor, hemde mobil hattında kullanabileceği 2 GB internete ücretsiz sahip oluyorlar. İnternette paylaştıkların kotandan yemesin, her ay telefonuna 2 GB hediye internet yüklensin.

  • Vodafone mobil hattında kullanabileceğin Cepten Hediye internet kampanyaları için Vodafone Bedava internet başlığı altında yer alan resimlere tıklayarak güncel kampanyalara katılabilirsiniz.

Vodafone Süper Net Gençlik Kampanyası

Fiber alt yapısı bulunduğunuz yerde varsa fiber internet hizmetinden faydalanıp interneti çok daha hızlı kullanabilirsiniz.

Genç Mini Fiber internet

24 Mbps Limitsiz internet, 100 GB adil kullanım noktası 12 ay sözünüze 69.90 TL.

  • Ücretsiz modem, ücretsiz kurulum
  • Üstelik farklı bir operatör kullanıcıysanız taahhüt cayma bedelinizi 500 TL’ye kadar Vodafone karşılıyor.

Genç Maksi Fiber internet

100 Mbps limitsiz internet, 100 GB adil kullanım noktası ay da yalnızca 79,90 TL. 12 Ay kampanyalı olarak kullanım yaparsınız.

Yine bu pakette de ücretsiz modem, kurulum bulunuyor. Ayrıca 500 TL’ye kadar farklı bir operatörden gelirseniz cayma bedelini Vodafone karşılıyor.

Fiber alt yapısının bulunmadığı noktalarda ise ADSL ile internet paketlerini satın alabilirsiniz. Fiber’e göre internet hızı biraz daha düşük olacaktır.

Vodafone Gençlik Kampanyası Her Ay 2 GB Bedava internet

  • Kampanyayı yaparken Vodafone Cep Merkezinden katılım yapmak istediğinizi belirtmeniz yeterlidir.
  • Kampanyaya katılırsanız 12 ay boyunca hattınıza 2 gb ücretsiz internet tanımlanır.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için 26 yaş altı olup Freezone tarifesi ve Supernet genç kampanyasından faydalanmanız gerekir.
  • Kampanya hakkında daha fazla bilgi edinmek için Vodafone Çağrı Merkezini arayabilir ya da Cep Merkezinden bilgi edinebilirsiniz.
  • Vodafone Faturalı ve Faturasız hat kampanyalarını Vodafone Bedava internet kategorisinden inceleyebilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap