Bedava İnternet Paketi

Vodafone Günlük 150 MB İnternet Paketi

Vodafone Günlük 150 MB İnternet Paketi

Vodafone Günlük 150 MB İnternet Paketi 2 TL karşılığında bütün faturasız aboneler bu pakete kolayca sahip olabilir. Nasıl İptal edilir derdi yok tekrar etmez.

Çağımızın sorunlarından biri olan internet kullanımı bir çok kişiyi adeta kendine bağımlı hale getirmiş. Bazılarımızı ise zorunlu kullanır duruma getirmiş halde. Gerek sosyal medyayı takip ederken gerekse günlük işleri yaparken, ailemizle mesajlaşırken veya arama yaparken internet kullanımı ile bütün bu işlemleri kolayca gerçekleştirebiliyoruz. İnternetimiz bittiğinde ise ek internet paketi almak tek çözüm gibi duruyor, fakat tarifenizin yenilenmesine kısa bir süre kalmışsa ve fazla bir Tl bulunmuyorsa hattınızda Vodafone Faturasız 150 MB interneti sadece 2 TL karşılığında satın alabiliyorsunuz.

Peki ben bu Vodafone Günlük 150 MB interneti nasıl iptal edilir diye merak edenler içinde şunu belirtmek isterim. Paket zaten alındıktan sonra yeterli tl varsa eğer hemen aktif hale gelir ve sizlere gelecek onay sms’inin ardından kullanmaya başlayabilirsiniz. Onay mesajının ardından 24 saatlik yani bir günlük tam süre dolduktan sonra paket otomatik olarak kendini iptal eder. Böylece tekrardan bir iptal işlemi yapmanıza gerek kalmaz. Bu paket sadece Faturasız hat kullanıcıları için geçerli olacaktır. Faturasız hattınızda istediğiniz gibi 4.5G Deneyimi ile internete durmaksızın giriş yapabilirsiniz. Aldığınız ek paket ile Facebook, Twitter, İnstagram, Swarm ve benzeri bir çok uygulamaya girebilir, normal internet sitelerini kullanabilirsiniz. Paketinizin %80’ini kullandığınızda ilk bilgilendirme mesajı %100’ünü kullandığınızda ise ikinci bilgilendirme mesajı gelir. Bu sms’leri dikkate aldığınız taktirde herhangi bir problem yaşamazsınız.

Paketi satın alabilmek için Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapıp Ek Paket Al – İnternet Paketleri menüsünden alabilirsiniz. Veya Vodafone Müşteri Hizmetleri aracılığı ile de bu pakete sahip olabilirsiniz. Paketi günde sadece 1 defa alabiliyorsunuz bunu’da unutmamanızı tavsiye ederim. Alacağınız bu paket sadece Türkiye sınırları içerisinde geçerli olup durma ve devretme özelliklerine sahip olmayacaktır. Ayrıca aldığınız ek paketi farklı kullanıcılara da transfer edemezsiniz. Hattınızda yeterli TL bulunmadığı taktirde paket aktif hale gelmeye hazır bir konumda bekleyecektir ve yükleme yaptığınız taktirde 2 TL karşılığında hattınıza tanımlanacaktır. Sayfamızda yer alan İnternet Paketleri kategorimizden Vodafone Faturasız İnternet paketleri ile alakalı bilgiler paylaşılmaya devam edilecektir. Eğer hattınızda TL bulunmuyorsa Vodafone Bedava İnternet Paketi isimli yazımızla sizlerde hediye internet sahibi olabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap