Bedava İnternet Paketi

Vodafone Güvenli Depo 1 GB Bedava İnternet

07.02.2017
Vodafone Güvenli Depo 1 GB Bedava İnternet

Vodafone Güvenli Depo Nedir, bu özellik ile rehber yedekleme, resim, dosya ve video arşivleme işlemlerinizi Vodafone güvencesi ile saklayıp yedek alabilirsiniz. Vodafone Güvenli Depo uygulamasını indirdiğiniz zaman google’a ait drive veya Dropbox gibi bir çok yedek alma işleminizi buradan gerçekleştirebiliyorsunuz. Genelde red tarifelerine ücretsiz verilen bu uygulama Faturasız aboneler için de 1 gb depolama özelliği tamamen ücretsiz olarak sunulmuş. Düşündüğümüzde 1 gb fazla bir alan gibi gelmiyor fakat bedava internet kullanarak dosya saklayabilirsiniz.

Vodafone Güvenli Depo 1 gb bedava internet özelliği sadece faturasız hatlarda kullanılabilecek bir özelliktir. Ve verilen hediye sadece cihazınız yedekleme yaparken kullanılır. Örneğin güvenli depo için verilen hediyeyi video izleme veya sosyal medyada gezinme işlemi yaparken kullanamazsınız.  Fotoğraf, video, rehber ve SMS’lerinizi güvenle yedekleyin Fotoğraf, video, rehber ve sms’lerinizi güvenle saklamanız için 1 GB yedekleme alanı Vodafone’dan hediye.  Özel gün ve anlarda çektiğiniz fotoğrafları otomatik olarak yedekleyin ve istediğiniz zaman ulaşmak için güvenle saklayın. Rehber yedeği, e-posta yedekleme ve buna benzer bütün önemli bilgileri saklayıp lazım olduğunda tekrar buradan yedeğini alın. Arkadaşlarınıza gönderdiğiniz veya sizlere gelen mesajları’da güvenli depo uygulaması aracılığı ile güvenle saklayabilirsiniz. Bütün bilgilerinize istediğiniz zaman istediğiniz cihazla ulaşın. Örneğin yeni bir cihaz aldığınızda bu cihaza güvenli depo uygulamasını indirin ve indirdikten sonra giriş yapın yedeğini almak istediğiniz bilgiyi seçin uygulama otomatik olarak cihazınıza yüklesin. Artık rehberdeki numaraları tek tek yazma devrine son.

Eğer isterseniz Güvenli Depo’yu bilgisayarınızda bulunan önemli ve değerli dosyaları yedeklemek için de kullanabilirsiniz. Şimdi sizde hemen güvenlidepo.vodafone.com.tr adresine girip telefon numaranız ve şifrenizle giriş yaparak hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Güvenli depo uygulamasını Google Play Store veya App Store üzerinden hemen telefon veya tabletinize indirebilirsiniz. Bilgisayarda kullanmak isteyenler ise üst kısımda belirttiğim linkten giriş yapıp kullanmaya başlayabilirler.

Vodafone Kampanyaları dikkatinizi çekiyorsa Vodafone Bedava İnternet isimli kampanya yazımızı kesinlikle okumanızı tavsiye ederim. Faturalı veya faturasız hiç fark etmez bütün müşteriler için özel hazırlanmış ücretsiz internet paketlerini burada bulabilirsiniz. Bedava İnternet paketi sayfamızda yer alan kategorilerden bulunduğunuz operatör kampanyalarını seçin ve sizler için özenle seçilmiş her bir promosyona sahip olun.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap