Bedava İnternet Paketi

Vodafone Haftalık Youtube internet Paketi Hediye

10.11.2018
Vodafone Haftalık Youtube internet Paketi Hediye

Vodafome’dan Enflasyonla Mücadelede bütçenize destek, Hediye Haftalık Pass’lerle internetin sonu sınırı yok. Vodafone Video pass paketi ile Youtube ve izlesene uygulamalarında sınırsız internet kullanımı yapabilirsiniz. Pass paketleri uzun süredir Vodafone aboneleri tarafından en çok kullanılan paketler arasında yer alıyor. Kişinin kullanımına göre haftalık ve aylık satın alma seçenekleri ile, internette sınırsız kullanım deneyimini Vodafone aboneleri bu paketleri satın alarak yaşıyor. Yapılan son kampanya ile abonelere Pass paketleri 1 haftalık yani 7 günlük hediye edilecek. Kampanyaya sadece Vodafone faturasız aboneler katılabilecektir.

Vodafone Haftalık Video Pass Hediyesi Hangi Uygulamalarda geçerli ?

Youtube ve izlesene uygulamalarında kullanacağınız interneti kapsamaktadır. Bu hediye hattınıza tanımlandığı taktirde 1 hafta boyunca Youtube ve izlesene uygulamalarından sınırsız kullanım yaparsınız. Tarayıcı ile Youtube kullanımını kapsamaz. Ayrıca bu hediye sadece yurt içinde geçerlidir.

Kampanyaya sadece Vodafone Bireysel Faturasız hat sahipleri katılabilir. Paketin mevcut fiyatı 12 TL/HAFTA’dır fakat. Kampanay sms’i göndererek 1 haftalık ücretsiz kullanımdan yararlanabilirsiniz.

Vodafone Haftalık Video Pass Hediyesi Nasıl Yapılır ?

 • Hediye Video Pass’le Youtube’u 1 hafta boyunca internetinizden yemeden kullanın. Kampanyaya katılmak için sizde BANANEVAR yazarak 4455’e SMS gönderin gelecek olan onay mesajından sonra hediyenizi kullanmaya başlayın.
 • Hediyeden her bir faturasız hat 1 defa faydalanabilir.
 • Vodafone farklı kampanyaları Vodafone Bedava internet kategorisinde yer almaktadır.
 • Hediye olarak Sosyal PASS ya da İletişim Pass paketleri gelirse yalnızca geçerli oldukları uygulamalarda kullanabilirsiniz.

Bu sayfanın bağlantısını arkadaşlarınıza göndererek onlarında Vodafone kampanyalarından faydalanmasına yardımcı olabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Gözde Didem Çiftçi dedi ki:

  Faturasız aylık video pass paketi 1 aylık mı geçerli

  1. Admin dedi ki:

   Bu başlık altında paylaşılan paket haftalıktır. Sizin sorunuza gelecek olursak aylık video pass paketi doğal olarak aylık bir pakettir. Ücreti haftalık paktten farklıdır.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap