Bedava İnternet Paketi

Vodafone Hediye İnternet 2019

Bir çok operatör müşterilerinin sıklıkla araştırdığı “hediye internet kazanma” yöntemlerini fırsat buldukça paylaşmaya devam ediyoruz. Bu sefer en güncel kampanyaların yer aldığı 2019 Vodafone Hediye İnternet kazanma yöntemlerini aktarmaya çalışacağız.

Bilindiği gibi Vodafone, güçlü internet ağı ve uygun fiyatları sayesinde bir çok müşteriden olumlu not alıyor. Özellikle ekstra hizmetler konusunda kendine özgü bir çizgisi olan Vodafone, bedava internet paketi söz konusu olduğunda da rakiplerinin önüne geçmek için bir çok kampanya düzenleyen firmalardan biri.

Diğer mobil operatörlerde olduğu gibi Vodafone‘ da kendi müşterilerine yönelik çıkardığı özel uygulaması “Vodafone Yanımda” yı indiren ve aktif olarak kullanan müşterilerine bir çok hediye internet ve promosyonlar dağıtmayı ihmal etmiyor. Diğer firmalarda olduğu gibi Vodafone içinde uygulamanın çok indirilmesi ve aktif kullanılmasının bir çok avantajı var. Müşterilerine daha hızlı hizmet sunulması, müşteri hizmetlerinin yükünün hafifletilmesi ve daha rahat müşteri istatistikleri sunulması gibi. Aslında bedava internet paketi dağıtarak uzun vadede mobil operatörler hizmet kalitelerini düşürmeden masraflarını kısıtlamayı hedeflemektedirler. Bu kısa bilgiden sonra şimdi Vodafone hediye internet nasıl yapılır beraber inceleyelim!

Vodafone Hediye İnternet Nasıl Yapılır?

Öncelikle en güncel ve basit hediye internet kazanma yöntemlerini kısaca sıralayalım. Size en uygun olan ve kolayınıza geleni uygulamaya başlayarak hediye internet hakkınızı kazanabilirsiniz. Size tavsiyemiz kampanya süreleri geçmemişse eğer hepsini bir anda değil peyderpey alarak Vodafone ücretsiz internet paketi hakkınızın kullanım süresini uzatmanız!

Vodafone Yanımda Uygulaması Bedava İnternet Kazanma

Vodafone, Yanımda uygulamasını kullanan müşterilerine ayrı bir önem vermekte ve heftanın hemen her gübü sürpriz hediyeler sunmaktadır. Uygulamanın en temel avantajları şu şekilde:

Burada avantajlar kısmından indirim ve sürpriz fırsatlar (etkinlik biletleri, indirimler vs) kazanıyoruz. Asıl bizi ilgilendiren ve bedava internet kazanabileceğimiz kısım ise #bananevar bölümü. Burayı müşteriler kısaca çarkıfelek diye adlandırıyorlar. Uygulamadan bu bölüme girip çarkınızı çevirin ve şansınıza gelen hediyelerden birini seçerek kullanmaya başlayın. Hediyeler arasında ekseriyetle hediye internet çıktığı için bir kaç haftaya bir internet kazanma şansınız yüksek. Bazen bu hediyenin boyutu 5 GB’a kadar çıkabiliyor.

Not: Kampanya katılım hakkı 31.12.2019 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Vodafone Yanımda Arkadaşını Davet Et Kampanyası

Uygulamayı kullanmayan herhangi bir arkadaşını davet ederek bir hafta boyunca kullanabileciğimiz 2 GB Vodafone Ücretsiz İnternet kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken uygulamaya girerek menüde yer alan “Arkadaşını Davet Et” butonu aracılığı ile Vodafone müşterisi olduğunu bildiğini bir arkadaşınıza davet linki göndermek. Gönderdiğiniz arkadaşınız linke tıklayarak uygulamayı indirdiğinde ve kullanmaya başladığında hediyeniz hattınıza yüklenir ve bu konuda bilgilendirme SMS’i tarafınıza gönderilir.

4.5G SIM’e Geçenlere 5 GB Hediye

Diğer operatörlerde olduğu gibi Vodafone’da müşterilerinin 4.5 G teknolojisine geçmesi için bir çok kampanya ve teşvik düzenledi. Bunlardan halen devam etmekte olan “4.5 G Kullan Kazan Kampamyası” sayesinde ücretsiz olarak 4.5 G ‘ye Vodafone Mağazaları aracılığı ile ücretsiz geçebileceğiniz gibi anında 5GB Bedava İnternet kazanabilirsiniz.

Yeni 4.5G uyumlu sim kartınız aktif olduğu anda hediye 5 GB internet Vodafone tarafından hattınıza tanımlanır. 30 Gün boyunca geçerli olan internet paketiniz kendini yenilemez. 30 gün sonunda silinir. Bir sonraki aya devretmez.

Vodafone 15 GB Ücretsiz İnternet “Yeni Hatta Hoşgeldin Hediyesi”

Vodafone faturalı müşterilerine sunduğu hediyelerin yanında faturasız aboneleri içinde birbirinden cazip hediyeler veriyor. Bunlardan en cazip olan ise Yeni Hatta Hoşgeldin Hediyesi! Eğer Vodafone müşterisi olmayı düşünüyorsanız faturasız hat alarak 15 GB Bedava İnternet kazanabilirsiniz.

3 Ay boyunca 5 GB internet paketi olarak hattınıza yüklenecek hediyenizi kazanmak için : «HEDIYE5GB» yazıp 7000’e ücretisz SMS göndermeniz yeterlidir.

Bununla birlikte ilk ay tarifeniz Vodafone tarafından hediye ediliyor. Kampanyanın detaylarını aşağıdaki ekran görüntüsünden inceleyebilirsiniz:

Not: Kampanya 31.12.2019 tarihine kadar geçerlidir.

Seviyorum interneti 3 GB Bedava internet Kampanyası 2019

Vodafone tarafından başlatılan #seviyoruminterneti kampanyası sayesinde çok kolay bi şekilde 3 GB bedava internet kazanabilir, üstüne 5 Yıllık bedava internet hakkı kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Yapmanız gereken Vodafone tarafından online olarak başlatılan internet karakteri testini çözmeniz.

Kampanyaya tüm Vodafone müşterileri katılabiliyor. Teste katılmak için bu linki kullanınız: Tıklayın

Testi çözdükten sonra Vodafone müşterisi olmanız durumunda ilk aşamadan sonra 3 GB internet hakkı kazanıyorsunuz ve hattınıza tanımlanıyor. Devam etmeniz durumunda ise 5 Yıllık internet kazanabiliyorsunuz. Kampanya detayları için daha önce eklemiş olduğumuz konumuzu inceleyebilirsiniz.

Seviyorum interneti Vodafone 3 GB Bedava internet Fırsatı

Konumuza güncel 2019 Vodafone Hediye İnternet Kampanyaları eklemeye devam edeceğiz.

bedavainternetpaketi.com


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap