Bedava İnternet Paketi

Vodafone Hesaplı 4 GB Tarifesi – 4 GB internet

23.11.2018
Vodafone Hesaplı 4 GB Tarifesi – 4 GB internet

Vodafone’lu eski ve yeni abonelerin faydalanabileceği hesaplı tarife ile uygun fiyata paket kullanın. Faturasız hat sahiplerinin satın alabileceği bu tarifenin 750 dakika / 250 SMS ve 4GB cepten mobil internet paketleri bulunuyor. Vodafone faturasız 3’lü paketler arasında satın alınabilecek en iyi paket seçeneklerinden biri olarak Hesaplı 4GB tarifesi gösterilebilir. Bittikçe internetini doldurmak istersen sadece 15 TL karşılığında tarifenin internetini de doldurabilirsin.

  • Bu paket ile beraber kullanabileceğin hediyeleri görüntülemek için Vodafone Bedava internet başlığında yer alan kampanyalardan size uygun olanlarına katılıp hediye internet alabilirsiniz.

Vodafone Hesaplı 4GB Paketi

Hesaplı 4 GB tarifesinden tüm vodafone Faturasız aboneleri faydalanabilir. Hesaplı 4 GB ile ayda 28TL ödeyerek yurt içi her yöne geçerli 750 dk, 250 SMS ve 4 GB sahibi olursunuz. Tarife kapsamında hattınıza yüklenecek olan içeriğin geçerlilik süresi 30 gündür. Kullanmadığınız bakiyeler 30 günün sonra silinir; bir sonraki aya devretmez.

Vodafone Hesaplı 4GB interneti Doldurmak

Hesaplı 4 GB paketini kullanan abone “DOLDUR 4GB” yazıp 7000’e kısa sms göndererek 15TL karşılığında tarifesindeki interneti dönem sonuna kadar tekrar doldurabilir. Böylece 1 ay içinde 8 GB internet kullanabilir.

Vodafone Hesaplı 4GB EK 1 GB indirimli internet Paketi

İnternetinizi 1 GB arttırmak yalnızca 5 TL. Tarife bitim gününe kadar geçerli 1 GB internet için;

BFIRSAT1GB” yazıp 7000’e göndererek internetizi +1GB arttırabilirsiniz.

Vodafone Hesaplı 4 GB Tarifesi Nasıl Yapılır ?

  • Vodafone bayilerinden, Çağrı Merkezinden ya da Yanımda uygulamasından tarifeye giriş yapabilirsiniz.
  • Hattınızda yeterli TL olduğu taktirde paket aktif hale gelecektir.
  • Size gelecek olan onay mesajından sonra tarifeyi kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Paket içerikleri yurt içi kullanımları için geçerlidir.

Vodafone Hesaplı 4GB Dakika Nasıl Doldurulur ?

Hesaplı Tarife kullanan aboneler, dakikalarını doldurmak için “DOLDUR 750DK” yazıp 7000’e göndererek 10TL karşılığında tarifesindeki dakikayı dönem sonuna kadar doldururlar.

Vodafone Yanımda Uygulamasını Kullanarak Hediye Almak için;

Vodafone yanımda uygulamasını telefonunuza yükleyin ve giriş yapın.

  • Giriş yaptıktan sonra Uygulama içindeki Bana Ne Var menüsünden size özel hediye internet, dakika, sms gibi hediyeler kazanabilirsiniz.
  • Yanımda uygulaması içinden bir çok büyük markaya ait indirimlerden de faydalanabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap