Bedava İnternet Paketi

Vodafone İlk 3 Ay Cayma Bedelsiz Ev İnterneti Kampanyası

Vodafone İlk 3 Ay Cayma Bedelsiz Ev İnterneti Kampanyası

Vodafone, mobil operatör olarak başladığı bu yolda gün geçtikçe kendini geliştirmeye devam ediyor. Dünya çapında ve ülkemizde milyonlarca müşteriye hizmet veren Vodafone yeni bir kampanya ile hizmete devam ediyor. Ev interneti bağlatmayı düşünenler genelde Cayma Bedeli algısı ile çok düşünüyor. Vodafone’da deneme yapılması için 3 aylık cayma bedelsiz ev interneti kampanyasını yakın zamanda açıkladı. Tv reklamlarında ve internette bolca karşımıza çıkan bu haber oldukça sevindirici. Çünkü internet bağlandığında insanlar acaba yavaş mı veya istediğim gibi bir hizmet alabilir miyim gibi bir çok durumu düşünüyor. Sonrasında ise düzgün bir hizmet alamasalar dahi cayma bedeli olduğundan interneti kötü de olsa kullanmaya devam etmek zorunda kalıyorlar.

Vodafone bu gidişata dur demek için ilk 3 ay cayma bedelsiz ev interneti hizmeti veriyor. Bu hizmet gibi mobil hat kullanan müşterilerine de hediyeler vermekte. Bu hediyeler nelerdir öğrenmek için Vodafone Bedava internet kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Vodafone’dan İlk 3 Ay Cayma Bedelsiz Ev İnterneti

Vodafone’un yaptığı açıklama şu şekilde,

Dijital bağlantılı yaşamı kullanıcılar için daha kolay ve ulaşılabilir kılmayı hedefleyen Vodafone, yeni ev interneti kampanyasıyla abonelerine aileleriyle birlikte evde kesintisiz internet keyfi yaşamasına olanak sağlıyor. Kampanya dahilinde, “Vodafone Evde İnternet” alan müşteriler ilk 3 ay içinde taahhütlerini iptal etmeleri durumunda cayma bedeli ödemeyecekler.

Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonu ile faaliyetlerine devam eden Vodafone, evde ailesiyle hızlı ve sınırsız maksimum internet keyfi yaşamak isteyen aboneleri için yeni bir kampanya çıkardı. Yeni “Vodafone Evde İnternet” kampanyasıyla, 24 ay taahhütle ev interneti alan Vodafone’lular, ilk 3 ay içinde taahhütlerini iptal ettikleri taktirde cayma bedeli adı altında alınan ücreti ödemeyecekler.

Ayda 49,90 TL’ye kesintisiz ev interneti keyfi

Müşteriler, 100 Mbps’ye varan hızlarda limitsiz fiber ev interneti bulunan “Vodafone Evde İnternet” paket seçeneklerinden ayda 49,90 TL’den başlayan fiyatlarla yararlanabiliyorlar. 3 ay sürecek yeni kampanyadan faydalanmak isteyen müşterilerin, Vodafone mağazalarını ziyaret etmeleri ya da 0850 542 9 542 no’lu telefonu arayıp internet başvurusunda bulunmaları yeterli olacaktır.

Vodafone ekipleri tarafından internet evinize gelsin, kurulum hemen yapılsın sizlere de fiber internetin tadını aileniz ve arkadaşlarınızla çıkarın.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap