Bedava İnternet Paketi

Vodafone İlk Ay Tarifeniz ile Bedava internet Hediye

03.10.2017

Vodafone Faturasiz Yeni Hat Kampanyasi ilk ay tarifeniz hediye kullanmak sizin elinizde. Yeni bir faturasiz hat almayi dusunuyorsaniz simdi tam zamani

Vodafone İlk Ay Tarifeniz ile Bedava internet Hediye

Vodafone ilk Ay faturanız bizden olsun diyor. Böylece müşteriler ilk ay bedava internet kullanmış oluyor. İnternetin yanında dakika, sms içerikleri de ücretsiz kullanılmakta. Yeni hat almayı düşünen müşteriler için mükemmel bir promosyon. Diğer promosyonlara göre özel olarak yeni faturasız hat müşterileri için özel bir pakettir. Kampanyalar > Faturasız Yeni Hatlarda Yepyeni Fırsatlar bölümünde bulunan bu fırsatı sizlerde sayfamız aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Kampanya müşterilerin ilk hat ücretlerine ek olarak hediye edilmektedir. Mevcut aboneler bu kampanyadan yararlanamaz. Tabi ki bunun dışında da hediyeler bulunuyor. Bunları görmek için Vodafone Bedava internet adlı yazıyı okumanız önerilir. Tabi ki o yazıda bulunan içerikler hem faturalı, hemde faturasız hatlar için ayrı ayrı olarak paylaşılmış durumda.

Eğer sizlerde ilk hat aldığınızda tarifem hediye gelsin diyorsanız bu tam size göre. Vodafone Faturasız yeni hat kampanyası ile paketinizi ilk ay ücretsiz kullanabilirsiniz. İnternetin bu denli önemli olduğu dönemlerde bu bir çok kişinin işine yarıyor. Vodafone şebeke bakımından oldukça iyi hizmet veren bir operatör. Vodafone FreeZone ve buna benzer promosyonları ile müşterilerinin gündelik hayatında da oldukça etkin bir rol oynuyor.

Vodafone Faturasız Yeni Hat Kampanyası İlk Ay Ücretsiz Tarife Nedir ?

 • Bu kampanya hat taşıyarak gelen müşteriler için geçerli olmayabilir. Çünkü resmi sayfada yalnızca yeni hat alan müşteriler için geçerli olduğuna dair bilgi bulunmakta.
 • Şimdi hemen Vodafone Faturasız yeni hat almanın tam zamanı sloganı ile bir çok kişiyi vodafone bünyesinde toplamış bir kampanyadır.
 • Peki bu sistem nasıl gerçekleşiyor ? Diye soranlara şöyle bir örnek verebiliriz; Standart Yeni Başlangıç Paketi 57 tl olan hat fiyatıdır. Ve bu hattı aldığınız zaman içerisinde 22 tl ile sizlere verilir. Eğer tanımlı tarifeniz 22 tl ve altında bir ücretteyse o ay için paketiniz aktif hale gelir.
 • Hattınıza tanımlanacak olan hediye tl miktarı ile ek paket alma vb. işlemler gerçekleşmemektedir.

Vodafone İlk Ay Tarifeniz ile Bedava internet Nasıl Yapılır ?

 1. Kampanyaya katılmak için ek bir SMS gönderilmez.
 2. Yeni hat alarak Vodafone Faturasız hat kullanıcısı olan müşteriler için geçerlidir.
 3. Aşağıda belirtilmiş olan fiyatlara vergiler dahildir. 31.12.2017 tarihine kadar geçerlidir.
 4. Tavsiye edilen satış ücreti 57 TL olan Standart Yeni Başlangıç Paketi’nin içinde 22 TL Cep Lira, tavsiye edilen satış ücreti 66,68 TL olan Large Yeni Başlangıç Paketi’nin içerisinde 32 TL Cep Lira yüklü hat aktif hale gelir.
 5. Örneğin; siz hattınız aktif hale geldiğinde 30 TL’lik bir paket seçtiyseniz ve Large Yeni Başlangıç yani 66.68 TL’lik hattı aldıysanız ilk ay paketiniz ücretsiz bir şekilde hattınıza tanımlanacaktır.
 6. Müşteriler, Cep Lira bakiyelerini *123#23# üzerinden kontrol edebilirler.
 7. Numara taşıma işlemi ile gelen aboneler faydalanamaz, yeni hat alınmış olması gerekmektedir.
 8. Aboneler bu kampanyadan bir defa faydalanabilirler.

Yukarıdaki kampanya yeni müşteriler için özel bir kampanyadır. Eğer sizler mevcut aboneyseniz veya hat taşıma yöntemi ile geldiyseniz sizin içinde hediyeler bulunmakta. Bunlara ulaşmak için Vodafone Bedava internet kategorisini ziyaret edebilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap