Bedava İnternet Paketi

Vodafone internet Avcıları Bedava internet Nasıl Alınır ?

26.01.2018

Vodaofne FreeZone İnternet Avcıları Uygulaması ile bedava internet nasıl yapılır ? Topladığınız BiT’lerle Minimum 1 GB bedava internet satın alabilirsiniz.

Vodafone internet Avcıları Bedava internet Nasıl Alınır ?

Vodafone, kampanyaları mevcut uygulamaları üzerinden takip edebilirsiniz. Vodafone Yanımda uygulamasını cihazınıza yükleyip giriş yaparak Bana Ne Var menüsünden size özel hediye ve indirimlere ulaşabiliyorsunuz. FreeZone’luların kullanmış olduğu internet avcıları oyunu ile BiT avlayıp bedava internet sahibi olmanız mümkün. Enes Batur’un da reklamlarında boy gösterdiği internet avcıları uygulaması çok sayıda müşteri tarafından kullanılmakta. Oyunun mantığı Radar ile size en yakın BiT topluluğuna ulaşıp onları avlamak. Avladığınız BiT’ler ile başlangıç olarak 1 saat kullanabileceğiniz 1 GB bedava internet alabiliyorsunuz. Oyunun nasıl oynandığına dair bilgileri Vodafone internet avcıları bedava internet yazımızda görebilirsiniz. Uygulama Android ve İos cihazlara yüklenebilir. Yükledikten sonra giriş yapıp yakınınızdaki BiT topluluklarına ulaşıp onları 30 saniye içerisinde toplamanız gerekmekte. Eğer FreeZone’un bu kampanyasından faydalanamıyorsanız Vodafone Bedava internet konusunda yer alan bir çok hediye internet fırsatına katılabilirsiniz.

Oyuna ilk başladığınızda BiT’lerin yakınına ulaşıp OYUNA BAŞLA butonuna dokunun. Ardından 30 adet BiT’i 30 saniye içerisinde yakalayın. BiT’ler sürekli hareket halinde olacağından cihazı sağa sola çevirmeyi unutmayın.


Vodafone internet Avcıları Nedir ?

Vodafone’un FreeZone müşterilerine sunmuş olduğu ek bir hizmettir. Uygun olan aboneler bu uygulamayı yüklediklerinde hem keyifli vakit geçirir, hemde avladıkları BiT’ler ile hediye ve indirimli internet paketlerine tek bir uygulama üzerinden sahip olabilirler. BiT’leri yakalayabilmek için üstüne dokunmanız yeterli olacaktır. Oyuna ilk giriş yaparken telefon numaranız ve şifreniz istenecektir. Telefon numaranızı yazıp, Şifre Al butonuna tıklayıp şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Kampanyadan belirtilen şartlara uygun Vodafone müşterileri yararlanacaktır.


Vodafone internet Avcıları Bedava internet Nasıl Yapılır ?

  • Öncelikle oyunu oynayıp minimum 300 BiT toplamış olmanız gerekmektedir.
  • Sonrasında menüden Mağaza bölümüne gelip almak istediğiniz internet paketini seçin.
  • Hediye internet hattınıza tanımlandığında bilgilendirme mesajı gelecektir.
  • Hediye internet veya indirimli paket alındığında uygulamadan kullandığınız kadar BiT azalır.
  • Yeterli BiT toplanmadığı taktirde hediye veya indirimli paket alamazsınız.
  • Hediye Yurt içi internet kullanımlarında geçerli olacaktır.
  • Whatsapp, Instagram, Facebook ve benzeri sosyal uygulama ve internet sayfalarında kullanabilirsiniz.
  • Kalan internet miktarınızı OZET yazıp 7000‘e ücretsiz  SMS göndererek öğrenebilirsiniz

Vodafone’lular bu uygulamayı kullanarak günde 1 saatlik 1 gb interneti çok rahat bir şekilde alabilirler. Veya ek ücret ödeyerek daha uzun süreli ve daha yüksek GB olan paketlere indirimli sahip olabilir. Bu kampanyadan yeni haberdar olduysanız ve arkadaşlarınızı da bilgilendirmek istiyorsanız, alt kısımda yer alan sosyal paylaşım butonlarını kullanabilir, sayfa bağlantısını arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. Kampanyadan uygun koşullara sahip olan Vodafone bireysel Faturalı ve Faturasız hat kullanıcıları faydalanabilirler.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap