Bedava İnternet Paketi

Vodafone internet Avcıları Bedava internet

21.10.2017

Vodafone internet Avcıları Uygulaması Bedava internet Paketleri kazanmanıza yardımcı olur. Bu uygulamayı hemen cihazınıza yükleyin.

Vodafone internet Avcıları Bedava internet

Vodafone internet avcıları ile bedava internet nasıl yapılır ? Yeni çıkan bir uygulama ile FreeZone’lular bit avlayarak hediyeler alabiliyor. Vodafone Yanımda uygulamasına geçenlerde girdiğimde ek bir simge olduğunu gördüm. Bu simgeye dokunduğumda ise yeni bir sayfa açıldı ve benden İnternet Avcıları uygulamasını yüklememi belirtti. Uygulamayı yüklediğimde ise fark ettim ki Vodafone’un yeni kampanyası. Bu uygulama aracılığı ile Bit avlayıp hediye internet alabiliyorsunuz. Ayrıca bazı paketleri indirimli almanız’da mümkün. İnternet avcıları uygulaması ile bir oyun oynuyorsunuz. Oyunun amacı ise Radar’da ki Bit’leri hızlı bir şekilde en ortadaki daire’nin içine alıp üstüne dokunmak. Bunu yaparken hızlı olmanız gerekiyor çünkü bit’leri avlayana kadar miktarı düşüyor. Bu uygulamayı kullanıp, Vodafone Bedava internet yazımızı okuyanlar gibi her zaman olduğu gibi promosyonlardan hep yararlanıyor. Son günlerde Enes Batur’un internet avcıları reklamında oynadığını görmüşsünüzdür. Vodafone Enes Batur internet Avcıları reklamındaki gibi sizlerde gb avlamaya hemen başlayın.

Vodafone İnternet Avcıları Nedir ?

Internet Avcıları oyunu ile 26 yaş altı Vodafone müşterileri onlarca GB hediye internet kazanabilir veya indirimli internet paketi satın alabilirler. Uygulamayı yükledikten sonra tek yapmanız gereken etrafındaki Bit adı verilen kırmızı yaratıkları avlamak ve avladığınız bitleri hediye internet paketine veya indrimli internet paketlerine çevirmek. Bitleri avladıktan sonra uygulamadan mağaza kategorisine giriş yapıp dilediğiniz paketi alabilirsiniz. Uygulama içerisinde alabileceğiniz hediyeler aşağıdaki gibidir.

 1. 300 Bit karşılığında – Hediye 1 Saat geçerli 1 gb bedava internet paketi.
 2. 600 Bit ile – 6 Saat Geçerli 1 GB bedava internet alabilirsin.
 3. 1200 Bit sayesinde – 24 saat geçerli 1 GB bedava internet verir.
 4. 150 Bit toplayarak  + 3 TL – 1 Gün geçerli 1 gb internet paketi alırsınız.
 5. 300 Bit ve + 5 TL karşılığında 3 gün geçerli 2 gb bedava internet alabilirsiniz.
 6. 600 Bit ve + 7 TL ödeyip  1 Hafta geçerli 4 GB internet alın.

Vodafone internet Avcıları Bedava internet Paketi Nasıl Yapılır ?

 • Öncelikle uygulamaya sahip değilseniz Google Play veya App Store mağazanızdan cihazınıza yükleyin.
 • Uygulamaya giriş yapın, gerekli izinleri verin.
 • Bit avlamaya başlamak için FreeZone paketlerinden birinde olmanız gerektiğini unutmayın.
 • Bit avlarken bunu en hızlı şekilde yapın, çünkü bitlerin sürekli rakam olarak düştüğünü göreceksinizdir.
 • Avladığınız bitleri hediye almak için kullanın.
 • Daha çok bit için daha çok Bit avla !
 • Yeterli sayıda Bit avladıysanız Uygulamanın Mağaza bölümüne giriş yapıp burada gördüğünüz hediyelerden birini alabilirsiniz.
 • Ücretsiz olarak minimum 300 bit karşılığında 1 saat geçerli 1 gb bedava internet alabilirsiniz.

Yukarıda internet avcıları uygulamasının nasıl kullanacağına dair detaylı bilgiler paylaşıldı. Eğer uygun tarifeyi kullanmıyorsanız ve FreeZone’lu değilseniz faydalanamazsınız. Bu uygulama aracılığı ile yüz binlerce kişi hediye alabilir. Diğer fırsatlar için Vodafone bedava internet kategorisini ziyaret edip uygun kampanyalara katılabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. ibrahim dedi ki:

  Bugün Bit toplayıp bedava internet aldım bu Vodafone Bedava internet verme durumu sürekli devam eder umarım.

 2. abdullah dedi ki:

  30.000 bit toplayan kullanıcalara iphone 7 plus verilecek diye yazan sözleşme değiştirildi
  şimdi 5 kişi ye iphone 7 plus yazıyor bu 5 kişi nasıl seçilecek kura ile mi yoksa ilk 5 kişi mi biri bunun hakkında açıklama yapsın artık lütfen.

  1. Admin dedi ki:

   Günlük maksimum 600 bit toplayabiliyorsunuz. Daha fazla toplasanız dahi silinir. Ayrıca bu söylediğiniz iphone kampanyasının kurallarını Vodafone belirler. Ve oyun başlangıcında nasıl dağıtılacağına dair bilgiler var.

 3. emre dedi ki:

  İnternetin açık olması gerekiyormu yada konumuna

  1. Admin dedi ki:

   internet açık olmadan internet ile çalışan bir uygulamayı kullanamazsınız. Nasıl oynanır kısmında zaten bu bilgiler yer alıyor.

 4. bünyamin dedi ki:

  1 hafta geçerli 4GB satın almama rağmen 2 gündür gelmedi.

  1. Admin dedi ki:

   Merhaba, paketi aldınız uyarısı geldi mi ekrana ? Eğer bu tür bir uyarı geldiyse genelde 1 2 dakika içinde hediye hattınıza tanımlanıyor. Bütün bunlar oldu ve kampanya tanımlanmadıysa müşteri hizmetlerini arayıp durumu bildirmelisiniz.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap