Bedava İnternet Paketi

Vodafone internetten Fatura Borç Ödeme

18.04.2017
Vodafone internetten Fatura Borç Ödeme

Vodafone İnternetten Fatura  Nasıl Ödenir, Fatura borcu ödeme nasıl yapılır gibi sorularınızı yanıtlama zamanı. Bir çok operatör gibi Vodafone da internetten fatura ödeme servisi ile müşterilerine hizmet veriyor. Eğer cep merkezlerine gidip sıra beklemeden fatura ödeme işlemi yapmak istiyorsanız internetten cep hattınızın fatura borcunu çabucak ödeyebilirsiniz. Veya dilerseniz otomatik ödeme talimatıyla da bu işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz. Otomatik ödeme talimatını dilerseniz bankanızdan, dilerseniz operatörünüz ile görüşüp kredi kartınız ile yapabilirsiniz. Fakat otomatik ödeme değil de internetten hızlı ödeme yapmak isteyenler için Vodafone’un Fatura ödeme servisi bulunuyor. Bir çok kişi bu yöntemi bilmediğinden cep merkezlerine gidip sıkıcı ve uzun bekleyişlerle zaman kaybına uğruyor. Veya yakınında ödeme merkezi olmayanlar da gecikme sorunu yaşayabiliyor. Bu tür problemler yaşamamak için Vodafone Fatura ödeme sisteminden herkes gibi sizlerde yararlanabilirsiniz. Daha öncesinde sizler için Vodafone bedava internet konusuna değinmiştik. Bu defa ise internetten nasıl fatura ödenir bunun hakkında bazı detaylar paylaşma vakti geldi diye düşünüyoruz.

Bu yöntem ile bir çok müşteri evinde oturarak yorulmadan faturasını ödeyebiliyor. Fatura ödeme işlemini bir çok operatörde internet yöntemi ile çözüme kavuşturuyor. Bildiğiniz gibi Vodafone’da faturanızı belirtilen tarihler arasında ödemediğiniz taktirde ek ücretler bir sonraki faturanıza yansıyor. Fazladan ve bir nevi boş yere ek ücret ödememek için bizler için en avantajlı ödeme zamanında yapılan ödeme oluyor. Vodafone internetten Fatura ödeme işlemini Faturalı hatlar gerçekleştirebiliyor. Fatura ödeme sisteminden sadece kendi faturanızı değil dilediğiniz kişinin faturasını ödeyebilirsiniz.

Vodafone İnternetten Fatura Borç Nasıl Ödenir ?

  • Vodafone internet borç ödeme işlemi için Vodafone resmi sayfasına giriş yapmanız gerekir.
  • Giriş yaptıktan sonra en üstte bulunan Fatura Öde menüsüne giriş yapın.
  • Ardından Faturasını ödemek istediğiniz abonenin telefon numarasını giriniz yazısı ile karşılaşacaksınız, buraya numarayı yazın. Altına ise resimde gösterilen güvenlik kodunu girin.
  • Bu işlemleri yaptıktan sonra kredi kartınız aracılığı ile fatura ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
  • Dilerseniz 2017 yılı itibariyle bir çok kişinin kullanmaya başladığı Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden de ödeme işleminizi kolayca yapabilirsiniz. Uygulama üzerinden ödeme yapmak istediğiniz faturayı seçip işlem yapmanız yeterli.

Ayrıca unutmayın ki faturalarınızı sırasına göre ödemeniz gerekmektedir. Eğer ödenmemiş 2 adet faturanız varsa öncelikle ilk faturayı ödeyiniz. Aksi taktirde bir sonra çıkan faturayı ödediğiniz için 2 aylık gecikmiş bir faturanız oluşacak ve hattınız kısıtlanacaktır. Otomatik ödeme talimatı vermek için Vodafone Çağrı Merkezi veya Self servisten işlem yapınız.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap