Bedava İnternet Paketi

Vodafone internetten Yemeyen Video Paketi ile Sınırsız internet

Vodafone internetten Yemeyen Video Paketi ile Sınırsız internet

Vodafone Video izlerken pass internet paketi ile sınırları kaldırıyor. Uzun süreden beri müşterilerinin hizmetine sunmuş olduğu, Sosyal, Video, İletişim gibi alanlarda geçerli olan Pass paketleri oldukça avantajlı. İnternet kullanımının çoğunu Sosyal Medya hesapları veya Youtube izlesene platformlarında yapan aboneler bu paketi alarak sınırsız bir şekilde internetinden tüketmeden kullanabilir. Vodafone Video Paketi Sınırsız internet paketi ile yalnızca Youtube ve İzlesene uygulamalarında internetinizden tüketmeden kullanım yapabilirsiniz.

Vodafone’a ait ücretsiz hediyelere sahip olmak için Vodafone Bedava internet başlığındaki kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Video Paketinin mantığı şu şekildedir. Faturalı veya faturasız müşteriler bu paketi satın aldıklarında Youtube ve İzlesene Uygulamalarında video izlerken tarifesinden internet düşmez. Satın aldıkları ek paket ile sınırsız video izleyip, belirtilen uygulamalardan müzik dinleyebilirler.

Vodafone internetten Yemeyen Video Paketi

Paket belirtildiği üzere Youtube ve İzlesene uygulamaları üzerinden kullanılabilir. Yapacağınız diğer kullanımlarda geçerli değildir. Yurt içinde geçerli olan bu ek paket diğer uygulama veya tarayıcı kullanımlarınızı kapsamaz. Bu paketi satın aldıktan sonra uygulamalar üzerinden kullanım yapmanız gerekir, aksi taktirde tarife internetinden düşüm yaşanır. Örneğin Chrome uygulamasından Youtube açıp video izlerseniz tarifenizden düşüm gerçekleşir. Bu nedenle uygulamalar üzerinden kullanmaya dikkat edin.

Vodafone Video Paketi Sınırsız internet

Vodafone Video Paketi Sınırsız internet

Vodafone Youtube izlesene Sınırsız internet Paketi

Bu paketi faturalı ve faturasız aboneler ek ücret karşılığında satın alabilirler. Paket tekrar eden bir paket olduğundan kullanmak istemediğiniz taktirde müşteri temsilcisini arayıp iptal edebilirsiniz. İptal etmediğiniz süre boyunca paket kendini yeniler.

Faturasızlar için paketin aylık fiyatı; 25 TL’dir. Faturalı hat kullananlar ise aylık 29 TL karşılığında bu ek pakete sahip olabilirler.

Vodafone Video Paketi Sınırsız internet Nasıl Yapılır ?

Öncelikle bu paketi sadece aktif Vodafone müşterileri satın alabilir. Farklı operatör müşterileri bu ek paket özelliğinden faydalanamazlar. Faturalı ve faturasız müşteriler için paketi satın alma sms’leri farklıdır. Almayı düşünenler hat durumuna göre sms göndermelidir.

  • Faturalı aboneler VPASS yazıp 3636‘ya sms göndererek paketi satın alabilirler.
  • Faturasız aboneler Pass Video yazıp 7000‘a sms gönderip ek paketi satın alabilir.
  • Paket ücretlidir.
  • Dilerseniz müşteri temsilcisini arayıp ek paketi belirterek satın alabilirsiniz.

En yeni güncel kampanyalardan faydalanabilmek için Bedava internet sayfasında paylaşılan kampanyaları takipte kalın. Bu ek paket kampanyasını arkadaşlarınızla paylaşıp onlarında bilgi almasına yardımcı olun.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap