Bedava İnternet Paketi

Vodafone Kafama Göre 7 Tarifesi – 14 GB internet Paketi 39 TL

Vodafone Kafama Göre 7 GB tarifesiyle 14 GB internetin tadını çıkarın. 14 GB internetli Sınırsız Whatsapp kullanmanın da tadını çıkarın. Bu paketi satın aldığınızda Whatsapp kullanımını internetinizden tüketmez. Faturasız bir tarife olan Saçma Güzel olarak bilinen Kafama Göre 7 Paketi ile 7 GB her yöne kullanabileceğin internet, 7 GB ‘da seçeceğin uygulamada geçerli kullanım hakkına 12 ay boyunca sahip olursunuz.

  • Ayrıca her hafa hediye kampanyalardan da yararlanarak fazladan internet sahibi olabilirsin, bunun için Vodafone Bedava internet konusunda yer alan hediye kampanyalara katılman yeterli olacaktır.

FreeZone’lulara özel olan bu kampanyadan 26 yaş ve altında olan müşteriler faydalanabilir. Eğer bu yaş aralığında değilseniz kardeşinizi veya çocuğunuzu kullanıcı olarak tanımlayıp yine bu paketten yararlanabilirsiniz.

Vodafone FreeZone Kafama Göre 7 Tarifesi

Bu tarifeden, 7-26 yaş arasındaki numara taşıma ya da yeni hat alımı ile gelen bireysel faturasız aboneler yararlanabilirler. Mevcut aboneler bu kampanyadan faydalanamazlar. FreeZone’lulara özel diğer kampanyalara da Vodafone Yanımda uygulamasında Bana Ne Var kısmından bakabilirsiniz.

12 ay boyunca verilecek olan 7 GB interneti ise dilediğiniz bir uygulamada geçerli olacak şekilde kullanabilirsiniz.

Ücretsiz ek paketlerimi nasıl seçebilirim?

Saçma Güzel Tarifelerin içeriğindeki ek paket faydasından yararlanmak için müşterilerin Vodafone Yanımda, Müşteri Hizmetleri, Vodafone Mağazaları veya SMS yolu ile seçim yapmaları gerekir. Seçimini yaptıktan sonra ise seçimini değiştiremezler.

Seçebileceğiniz Paketler

İnstagram Paketi
Gamer Video Paketi (Youtube)
Müzik Paketi (Spotify)

Kotandan yemeyen Whatsapp ne demek?

Whatsapp uygulamasında yapacağınız mesajlaşmaların ve dosya, konum, fotoğraf, video gibi paylaşımların tarife içeriğindeki internetinden gitmez. Sesli Arama ve Görüntülü Arama hizmetleri için tarifenin her yöne internetinden kullanım yaparsınız.

Vodafone Kafama Göre 7 Tarifesi Nasıl Yapılır ?

  • Paket içeriğinde 7 GB Her yöne, 7 GB seçeceğin uygulamalarda geçerli internet, 1000 dakika her yöne konuşma hakkı ve 100 adet sms bulunmaktadır.
  • Paket yeni hat alımı ve hat taşıma yapan abonelere özeldir.
  • Paketi yukarıda belirtilen işlemleri yaptığınız taktirde ilk 30 gün içinde Cep Merkezinden talep edebilir veya müşteri hizmetlerini arayarak geçiş yapabilirsiniz.

Vodafone FreeZone kampanyaları gençlere uygun fiyata tarife sunmaya devam ediyor. Bu tarifeden sevdiklerini de haberdar etmeyi unutma. Farklı kampanyalar görmek istiyorsan sayfanın en altında bulunan Güncel Eklenenler kısmından operatörünü seç ve hediyeleri al.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap