Bedava İnternet Paketi

Vodafone Kafama Göre 8 Tarifesi – 16 GB internet

02.10.2018
Vodafone Kafama Göre 8 Tarifesi – 16 GB internet

Vodafone Saçma Güzel FreeZone tarifeleri yenilendi. 8 + 8 GB internet ile 16 GB internet ve Sınırsız Whatsapp kullanabileceğiniz Vodafone Kafama Göre 8 Tarifesi taahhütlü ayda sadece 45 TL. Yakın zamanda internet ve TV reklamlarında bolca duyduğunuz Saçma Güzel kampanyaları ile sosyal medya ve diğer uygulamalara özel fırsatlar sunuluyor. Gsm operatörleri artık uygulamalarda geçerli internet paketleri hatta uygulama içi sınırsız kullanım hakkı veren paketler çıkarmaya başladı. Vodafone Kafama Göröe 8 Paketi de bu tür bir tarife, içinde sınırsız Whatsapp ve seçeceğiniz uygulamada geçerli internet hakları bulunuyor.

Tarifeniz yetersiz geliyorsa ve internete ihtiyaç duyuyorsanız Vodafone Bedava internet yazısında bulunan hediyeleri kullanarak güncel kampanyalara katılabilirsiniz.

Vodafone Kafama Göre 8 GB Tarifesi

Bu tarife faturalı FreeZone müşterileri için geçerlidir. Kampanyadan yeni müşteriler faydalanabilir. Kampanya taahhütsüz kullanıldığı taktirde yeni aboneler için 55 TL’dir. Taahhütlü kullanımda ise yeni aboneler aylık 45 TL aylık fatura ödersiniz.

Bu tarifeden, 7-26 yaş sınırındaki numara taşıma ya da yeni hat alımı ile gelen bireysel faturasız müşteriler faydalanabilir. Tarifeden 26 yaş altı kullanıcı tanımı ile de faydalanılabilir.

Vodafone Kafama Göre 8 Tarifesi içeriği

  1. 16 GB internet, 8 GB’ı seçeceğin uygulamamda geçerlidir.
  2. 1000 dakika yurt içi her yöne konuşma.
  3. 100 adet yurt içi her yöne sms hakkı.
  4. 8 GB seçeceğin uygulama paketler; İnstagram Paketi, Youtube Gamer Paketi, Müzik Paketi’dir.
  5. Tarife kapsamında 3 ek paketten sadece birini seçebilirsiniz. Seçimini yaptıktan sonra da seçtiğiniz uygulamada geçerli paketi değiştiremezsiniz.
  6. Sınırsız Whatsapp kullanım hakkı, Sesli ve Görüntülü arama yaparsanız tarifenizin internetinden düşer. Bu hediye Mesaj, Resim ve dosya göndermede geçerlidir.

Vodafone Kafama Göre 8 Tarifesi Nasıl Yapılır ?

  • Hat taşıma yada yeni hat alarak pakete geçiş işlemlerini Cep Merkezinden yapabilirsiniz.
  • Tarifeye geçiş yaptığınızda kampanyalı giriş yaparsanız indirimli kullanabilirsiniz.
  • Ekstra tanımlanacak olan 8 GB’ı  tarifeye talebini yaptıktan sonra ilk 6 fatura dönemi içerisinde yapmalısın.
  • Uygulamada geçerli Seçtiğin ek paketi 12 ay boyunca kullanabilirsin. 12 ay sonra kontratınızı yenilerseniz paket hakların yenilenir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap