Bedava İnternet Paketi

Vodafone Kafana Göre 1 Saat Bedava internet

06.06.2017

Vodafone Kafana Göre Saati Nasıl Yapılır ?, Vodafone Kafana Göre internet Paketi Nasıl iptal edilir, ve benzeri sorularınıza yanıt olacak cevapları burada bulabilirsiniz.

Vodafone Kafana Göre 1 Saat Bedava internet

Vodafone kafana göre internet kampanyası ile sende kafana göre internet kullanmaya hemen başla. Bu kampanya Video-Müzik ve Sosyal Medya olmak üzere ikiye ayrılıyor ve ilk defa kullanacak olan müşteriler için 1 defalık ücretsiz tanımlanıyor. Eğer sosyal medyayı çok kullanıyorsanız Sosyal paketi, Video müzik dinliyorsanız Video paketini almanızı öneririm. Abonelere genelde en fazla internet imkanı sağlayan Gsm Operatörü olan Vodafone bu yıl FreeZone kampanyalarına kaldığı yerden devam ediyor. Bu kampanyadan sadece FreeZone yani 26 yaş altı kullanıcılar ve FreeZone paketi sahibi olan aboneler yararlanabilir. Paketi faturalı ve faturasız müşteriler diledikleri zaman sms, yanımda uygulaması ve müşteri hizmetleri aracılığı ile satın alabilirler. Bu kampanya beraberinde Vodafone Bedava internet fırsatları yenilendikçe sayfamızda paylaşılmaya devam edecektir.

  • Video-müzik : Youtube, İzlesene
  • Sosyal medya : Instagram, Facebook, Twitter

Vodafone Kafana Göre

Vodafone Kafana Göre internet paketleri ile günde sadece 1 saat tarifenizin internetinden tüketmeyen kullanımlar yapabilirsiniz. 1 Saatlik süreniz dolduktan sonra varsa tarife veya ek internet paketinizin internet hakkından düşümler gerçekleşir. Aksi taktirde TL düşümü veya faturanıza internet aşım ücreti olarak yansır. Bu pakette GB hesabı yok 1 saat içerisinde dilerseniz 1080p video açıp izleyebilirsiniz. Ayrıca 1 saatlik kullanımı dilerseniz günlük dakikalara bölerek kullanabilirsiniz. Yani 1 defada 1 saatlik kullanımın tamamını yapmanıza gerek yok. Ayrıca şunu da belirtmekte fayda var. Eğer gece yarısı 00:00’a kadar 1 saatlik internetinizin tamamını kullanmazsanız ve örneğin; 10 dakikalık bir internet hakkı kalırsa, bu hak gece yarısı itibariyle silinir.

Vodafone Kafana Göre Bedava internet paketi nasıl yapılır ?

  • Bu paketin ilk kullanımı ücretsizdir, örneğin aylık paketi aldığınız taktirde tarife bitim gününe kadar ücretsiz kullanabilirsiniz. Günlük paketi aldığınızda ise ertesi gün ek ücret ile hattınıza tekrar tanımlanır.
  • Sadece hediyeyi kullanmak isteyen müşteriler hediyeyi aldıktan sonra iptal etmelidirler.
  • Aylık paketi; Faturalı; FATURALI KAFANA GORE -> 3636,  Faturasızsan : KAFANA GORE -> 3636‘ya sms göndererek satın alabilirsiniz. Paketin hediye sürümü bittikten sonra aylık 9 TL karşılığında hattınıza tanımlanır. Ve her gün 1 saatlik kullanım hakkı verir.
  • Paket sadece yurt içinde geçerlidir.
  • Kampanyadan FreeZone aboneleri faydalanabilirler.
  • Ayrıca dilerseniz pakete Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden de sahip olabilirsiniz.
  • Kalan kullanım haklarınızı Yanımda uygulaması veya OZET yazıp 7000’e göndererek öğrenebilirsiniz.
  •  Her gün 1 saatini nerede kullanacağını belirlemek sana kalmış! 1 saatini sosyal medyada mı yoksa video-müzikte mi kullanmak istediğini Vodafone Yanımda’yagirip her gün seçebilirsin. Örneğin bir gün Video-Müzik, ertesi gün Sosyal paketi seçebilirsiniz. Önce Vodafone Yanımda’ya giriş yap. • Sol menüde «Ek paketlere» giriş yap «Kafana Göre saatini seç» butonuna tıkla • Açılan sayfadan seçimini hemen yap. Kampanya halen devam ediyor.

Yukarıdaki işlemleri yaparak Tarife bitim gününüze kadar bu paketten ücretsiz yararlanabilirsiniz. Önerim paketinizin başlangıç gününde tarifeniz tanımlandıktan sonra yapın. Böylece 30 gün boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Kampanyanın geçerliliğinin sürdüğünü kontrol etmek açısından bu hediyeli paketi Yanımda uygulamasından satın almak daha avantajlıdır.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap