Bedava İnternet Paketi

Vodafone Konuştuğunca Bedava internet Tarifesi

17.05.2017
Vodafone Konuştuğunca Bedava internet Tarifesi

Yeni Vodafone’lulara Özel, Konuştuğunca İnternet Tarifeleri ile sizlerde hafta içi konuştuğunuz kadar, hafta sonu ücretsiz internete giriş yapabilirsiniz. Bu kampanya yeni Vodafone müşterileri için geçerlidir. Mevcut müşteriler Konuştuğunca İnternet Tarifelerine geçiş yapamayacaklardır. Kampanyalı pakete geçiş yapan aboneler 1 dakikalık görüşmelerine 1 dakika hafta sonu geçerli hediye internet kullanımı kazanır. Hafta içi 100 dakikalık bir görüşme yaptığınız taktirde ise 100 dakika ücretsiz internetin doya doya tadını çıkarabilirsiniz. Hafta içi yapacağınız görüşmeler ile kazanacağınız maksimum internet limiti 10 GB’dır. Ardından yapacağınız kullanımlarda tarifenizin internetinden veya paket aşım ücreti ile kullanım yapılır. Tekrardan bizlere diğer operatörlerden daha iyi kampanyalar çıkardığını kanıtlayan operatörümüz gönülleri fethediyor. Faturasız müşteriler için 3 tür paket bulunuyor bunların isimlerini alt kısımda bulunuyor. Bu paketlerden birini kullanan aboneler ek bir işlem yapmaya gerek kalmadan Vodafone bedava internet GB’larını hafta sonu kullanabileceklerdir. Hediyenizi sadece hafta sonu kullanabileceğinizi unutmayın.

Hafta içi konuştuğunuz kadar, hafta sonu bedava internet kullanım hakkınız sadece yurt içi internet kullanımınız için geçerli ve aktif halde olacaktır. Bu kampanya dahilinde görüşme yapan aboneler 10 GB hediye limit dolduktan sonra, yapacakları görüşme için hediye internet birikmez. 10 GB’lık interneti 30 gün içerisinde her hafta sonu kullanabilirsiniz. Hangi saatler arasında kullanım yapacağınızın net bilgisini alt kısımda nasıl yapılır başlığı altında bulabilirsiniz. Hattını Vodafone’a taşıyıp bu paketlerden birine geçiş yapan aboneler, daha sonrasında farklı bir pakete geçiş yaptıkları taktirde, kampanya özellikleri silinir ve standart kullanıma devam ederler.

Vodafone Konuştuğunca Bedava internet Nasıl Yapılır ?

  • Bu tarifeler sadece son 30 günde içinde yeni hat alıp veya numara taşıma yoluyla Vodafone bireysel faturasız hatta geçiş yapan abonelere özeldir.
  • Hattınızı taşıdığınızda Konuştuğunca İnternet S, Konuştuğunca İnternet M, Konuştuğunca İnternet L paketlerinden birine geçiş yaptığınızda kampanyaya katılım yapmış olursunuz.
  • Belirtilen tarifelerden birine geçiş yaptıktan sonra, paketinizin aktif kullanımını gerçekleştirmeniz gerekir. Paketi aktif olmayan aboneler kampanyadan yararlanamaz.
  • Tarife ile birlikte müşterilerin haftaiçi konuştuğu dakikalar, haftasonu internet dakikası olarak hattına tanımlanır.
  • Ek paket, tarife dışında veya hafta sonu yapılan konuşmalar dakika internet hakkı kazandırmayacaktır.
  • En fazla 10 GB kullanım hakkı bulunmaktadır.
  • Kazanılan hediye internet hakları Cumartesi 00:59 – Pazar 23:59 saatleri arasında kullanılabilir.
  • Belirtilen süre aralığında kullanılmayan hakları bir sonraki döneme devir etmez ve silinir.

Vodafone Cep Merkezleri’ne şimdi gidin, Size özel 1 hafta geçerli 1 GB internet hemen kazanın. Paket ile alakalı detaylı bilgiyi ve aklınıza takılan soruları da bayi çalışanlarına sorabilirsiniz. Bahar ayı ile birlikte Vodafone şimdiye kadar görülmemiş bir ilke daha imza attı. Umarım bu tür kampanyaları her daim devam edecektir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap