Bedava İnternet Paketi

Vodafone Kurban Bayramı Bedava internet Paketi

Vodafone Kurban Bayramı Kampanyası ile bedava internet paketi nasıl yapılır ? Kampanya sayesinde sende hemen 4.5GB bedava internet fırsatlarından birini kullan

Vodafone Kurban Bayramı Bedava internet Paketi

Vodafone, Türkiye’de GSM operatörleri arasında en büyük isimlerden biri. Yalnızca Türkiye’de değil dünya genelinde birden fazla ülkede hizmet veriyor. Diğer ülkelerde bu kampanya var mıdır bilmem ama, Vodafone Kurban Bayramı bedava internet kampanyası Türkiye’de yer alan aboneleri tarafından uzun süredir bekleniyordu. Yaptığı kampanyalar ile milyonlarca müşterisinin hediye internet kullanmasını sağladı. Bir çok kişi faturalı hat kampanyalarının daha fazla yapıldığını savunsa da, faturasız hatlar için de ücretsiz kampanyalar yapılmakta. Gerek hediye DK, gerekse GB olarak oldukça fazla müşteri bundan faydalandı. Daha öncesine baktığımızda yıllar içerisinde defalarca kez Kurban Bayramı hediye internet kampanyası düzenlendi. Bizlerde bu kampanyayı sayfamızda yer alan Vodafone Bedava internet isimli kategorimizde paylaşmak istedik. Sizler de 7’den 70’e bu kampanyalara gerekli koşulları sağlayıp katılabilirsiniz.

Vodafone Kurban Bayramı GB Bedava Hediye İnternet Kampanyaları 2018 yılında da abonelerinin yanında. Bu kampanyalar ile bir çoğumuzun bildiği gibi operatörler müşterilerinin takdirini kazanıyor. Bunun yanı sıra bu tür kampanyalar abone sayısını da çok fazla etkiliyor. İnsanlar ek internet paketine fazladan ücret ödemek yerine ücretsiz kampanyalardan daha fazla yararlanmak istiyor. Böylece en fazla kampanyayı yapan operatör daha fazla müşteri kazanmış oluyor. Hediye için abonelerine hazırlamış olduğu kampanyalar ile bir çok abonesini mutlu eden Vodafone şirketi, bu bayramda da müşterilerinin yüzünde tebessüm olmasını sağladı. Hem verdiği 4.5G teknolojisi hemde ücretsiz internetler ile abonelerinin sevdikleri ile daha kaliteli görüşmeler sağlamasını sağlıyor. Hem video izlerken, hem görüntülü arama yaparken donmadan ve kasmadan kullanmak için Vodafone 4.5G hizmetinizi de aktif hale getirmenizi öneririm. Şuana kadar 2 farklı hattan deneme yapıldı, bunlardan birine hediye internet ötekine ise dakika geldi. Aşağıdaki görsellerden bunları inceleyebilirsiniz.

Vodafone Kurban Bayramı Bedava internet Nasıl Yapılır ?

  • Bazı müşterilere 1 gün geçerli 500 dakika hediye konuşma hakkı verilirken. Bazı müşterilere ise 250 mb, 500mb, 1 GB ve 2 GB gibi hediye internet verilmekte.
  • 2018 Kurban Bayramı Hediyesi olarak Yanımda Uygulamasına giriş Yapıp 4.5G yoksa 4.5 GB var kampanyasına katılıp hediye 24 saat geçerli internet alabilirsiniz.
  • Bütün müşterilere farklı hediyeler verilmektedir.
  • Vodafone Kurban Bayramı Bedava internet kazanmak için Yanımda Uygulaması >Bana Ne Var ? menüsüne giriş yapıp Hediyeni gör butonuna tıklayın.
  • Ek kampanya olarak Self servis veya yanımda uygulamasından TL yükleyip hediye 2 gb’ın keyfini çıkarın.
  • Ardından Vodafone jenerik müziği eşliğinde hediyeniz ortaya çıkacaktır.
  • Bu kampanyadan hem faturalı hemde faturasız müşteriler yararlanabileceklerdir.
  • Kampanya yurt içi kullanımlarında geçerlidir.

Yalnızca bu kampanya ile sınırlandırmayın, daha fazla fırsata katılmak sizin elinizde. Vodafone’dan 2+10 GB bedava internet kazanmak için; Vodafone Bedava internet adlı yazımıza göz atın. Kampanyalar asılsız değildir, resmi sayfadan da bu kampanyaları kontrol edebilirsiniz. Arkadaşlarınızın da yararlanmasını istiyorsanız sayfanın bağlantısını onlara da göndermenizi tavsiye ederim. Bunun yanında alt kısımda ki facebook beğen butonu ile bu yazıyı beğenebilirsiniz. Not; bana ne var kampanyası sürekli olan birşeydir. Bayramda kullanmanızı destekleyen özelliktedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap