Bedava İnternet Paketi

Vodafone LOL Her Ay Haftalık 1 GB Hediye internet Fırsatı

06.11.2018
Vodafone LOL Her Ay Haftalık 1 GB Hediye internet Fırsatı

Vodafone League of Legends Mobil Ödeme 1 GB Hediye internet Kampanyası ile LOL oynayan Vodafone FreeZone’lular kazanıyor. Artık operatörler gençlerin isteklerine ve kullanımlarına bir hayli önem veriyorlar. Buna örnek verecek olursak bütün operatörlerin Gençlere özel tarifeleri ve sadece gençlerin faydalanabileceği kampanyaları bulunuyor. Vodafone’da konuda oldukça alternatif kampanyalar yapmakta. Şuanda kullanıma açık olan League of Legends Mobil Ödeme Kampanyası ile 7 gün geçerli 1 GB ücretsiz internet sahip olabilirsiniz.

Aylık diğer hediye internet kampanyaları için Vodafone Bedava internet konusunu ziyaret edin ve size en uygun kampanyaya hemen katılın.

Hediye alacağınız internet hakları devretmez ve farklı bir hatta transfer edilemez. Kampanya yurtiçi internet kullanımı içindir, yurt dışı kullanımlarını kapsamaz.

Vodafone League of Legends Mobil Ödeme 1 GB Bedava internet Kampanyası

Yepyeni Kampanya Esporun ve oyuncularının en büyük destekçisi Vodafone Freezone gamerların yanında. League of Legends deneyimini hem arttırıp hemde internette de gönlünce takıl diye, Vodafone Mobil Ödemeyle League of Legends’ta RP alımlarında her ay ilk alışverişine 1 hafta geçerli 1 GB hediye internet kazanırsın.

  • Kampanya 25 Ekim 2018 – 31 Ocak 2019 tarihleri arasında League of Legends dahil olmak üzere tüm Riot Games oyunlarında bu kampanya geçerlidir.
  • Kampanya tarihleri aralığında her ayın 1’inden itibaren ilk mobil ödeme ile yapılan RP (Riot Puanı) satın alımı yapan abonelere 1 hafta geçerli 1 GB internet hediye edilir.
  • Kampanyadan her ay bu işlemi tekrarlayarak faydalanabilirsiniz.
  • Ücret ödemeden hediye GB almak için Vodafone Bedava internet < başlığını ziyaret et.

Vodafone 2019 Bedava internet

Bu kampanya 31 Ocak 2019 tarihine kadar geçerli olacaktır. Ayrıca 2019 yılında da kullanabileceğiniz hediyelere ulaşmak için alt kısımda bulunan GSM operatörleri sekmesinden operatörünüzü seçebilirsiniz. En güncel hediye GB promosyonları bu başlık altından yayınlanmaktadır.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap