Bedava İnternet Paketi

Vodafone Masterpass 2 GB Bedava internet Paketi

08.09.2017

Vodafone’dan Masterpass™ Dijital Kanallardan TL Yükleme ve Fatura Ödeme Kampanyası ile 2 gb hediye internet kazanın

Vodafone Masterpass 2 GB Bedava internet Paketi

Vodafone’dan yepyeni bir kampanya, Masterpass™ kampanyası ile hem faturalı hemde faturasız müşteriler 1 haftalık 2 gb bedava internet kazanıyor. Bu kampanya beraberinde 2017 yılında yapılan hediye içeriklere bir yenisi eklenmiş oldu. Nitekim Yanımda uygulamasında ki Bana Ne Var sekmesinde her hafta yapılan kampanyalardan da bir çoğunuz haberdardır. Fakat bazı kullanıcılar da aynı şekilde böyle bir şey olduğundan habersiz. Vodafone’u uzun süredir kullananlar Vodafone da sürekli hediye internet verildiğini bilirler. 2016 yılında uygulaması aracılığı ile her hafta müşterilerine 1 gb bedava internet veriyordu. Sonrasında ise bu uygulamayı belirttiğim gibi Bana Ne Var kategorisi altında topladı. Hediye internet nasıl kazanırım ? diye merak edenler Vodafone Bedava internet sayfasını sürekli takip etmenizi öneririm. Binlerce kişi ücretsiz hediyeler ile alakalı bilgilere buradan ulaşmakta.

Dijital Kanallardan TL Yükleme ve Fatura Ödeme Kampanyası

Promosyon olarak verilecek olan internet paketi sadece 4.5G kullanımında sınırlı değildir. 3G ve 4.5G cihazınızdan rahatça kullanabilirsiniz. İnternet kullanım hakkınızın geçerlilik süresi onay SMS’inin gelmesinin hemen ardından başlayacaktır. Hediye internet kullanım hakkı 7 gün sonunda otomatik olarak silinir ve yenilenmez. Promosyonun kullanım hakkı 7 gün boyunca sürer. Bu günler sonunda kullanılmayan hediye internet hakkı devretmez. Hediye data kullanım hakkı sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışındaki data kullanımları GPRS uluslararası dolaşım kullanımı üzerinden ücretlendirilecektir. Hediye hattınıza tanımlandığı zaman 3G ve 4.5G servisi otomatik olarak açılır. Paket kullanıldığı sürecede 3G ve 4.5G servisi kapatılamaz. Hattınıza tanımlanacak olan paketi 4.5G hizmetinin verilmeye başlanacağı Nisan 2016’dan itibaren cihazınız ve simkartınız eğer 4.5G uyumlu, 4.5G servisiniz açık ve 4.5G kapsama alanındaysanız, 4.5G hızında kullanabileceksiniz.

Vodafone Masterpass 2 GB Bedava internet Paketi Nasıl Yapılır ?

  • Tarihler: 18 Ağustos– 18 Eylül 2017’dir.
  • Belirtilen tarih aralığında bilgilerini Materpass’e kayıt ederek dijital kanallardan ilk kez (Vodafone yanımda, Online self servis) TL yüklemesi veya fatura ödemesi yapacak olan Bireysel Faturalı ve Faturasız müşterilere 1 haftalık 2 GB internet hediyesi verilecektir.
  • Promosyon içeriğin yüklenmesi 1 hafta içinde gerçekleşecektir.
  • Hediyenizi gelecek olan bilgilendirme mesajının ardından kullanmanız gerekmektedir.
  • Kampanya için herhangi bir yaş sınırlaması bulunmamaktadır.
  • Yukarıda belirtilmiş olan ilk 2 maddeye uygun olan aboneler bu fırsattan ek bir ücret ödemeden yararlanabilecekler.

Vodafone’un hediye dolu dünyasında herkes kazanıyor. Müşterilerine önem veren GSM operatörleri bu kampanyaları daima yapıyor. Eğer ilk defa bir kampanya görüyorsan ve farklı promosyon içerikler var mı diye merak ediyorsan, şimdi sende Vodafone Bedava internet kategorisini ziyaret etmelisin. Belirtilen şartlara uygun olmayan müşteriler kampanyadan faydalanamazlar.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap