Bedava İnternet Paketi

Vodafone Mega Yeni Tarifesi 3 GB internet 25 TL Oldu

Vodafone’un en gözde tarifelerinden olan özel müşterilerinin sms yolu ile katıldığı Mega Yeni Tarifesinin fiyatı değişti. Bugün gönderilen SMS ile tarifenin artık 25 TL olarak ücretlendirileceği bilgisi müşterilere bildirildi. Öncelikle 19 TL olarak kullanıma sunulan bu faturasız paket sonrasında 22 TL şimdi ise 25 TL olarak fiyat değişikliğine uğradı. İçinde 600 dakika 1000 sms ve 3 GB internet paketi bulunan tarifenin yakın zamanda tekrar fiyatı değişir mi bilinmiyor. Zam gelen bu paketi bir çok kişinin severek kullandığını düşünüyoruz.

Vodafone Mega Yeni tarifesi ile kullanabileceğiniz hediye internet kampanyaları için Vodafone Bedava internet kategorisinden kampanyaları kontrol edip katılabilirsiniz.

Turkcell hediyelerine bakmak için Turkcell Bedava internet sayfasına bakabilirsin.

Vodafone Mega Yeni Tarifesi ve Fiyatı 25 TL

Abonelerine paketin yenilenme tarihi itibariyle Mega Yeni tarifenizin fiyatı 25 TL olarak güncellenecektir, SMS’i gönderen Vodafone tepkilere yol açabilir. Sebebi ise müşterilerinin Vodafone’u uygun tarife seçeneklerinden dolayı kullanmaları. Paket fiyatlarında ciddi artışlar olursa müşteri kaybına uğrayabileceği düşünülüyor.

Vodafone Mega Yeni Tarifesi içeriği

Tarife 1000 dakika her yöne konuşma, 1000 adet her yöne sms ve 600 dakikalık bir pakettir. Tarifeyi isterseniz doldur özelliğini kullanarak tarife bitim gününe kadar dakika, sms ve internet paketlerini tekrar doldura biliyorsunuz.
Tarifeye ek satın alabileceğiniz ek paketleri ise Vodafone Yanımda uygulamasından kontrol edebilirsiniz. Paket fiyatı neden değişti bilinmiyor fakat Vodafone daha öncesinde de faturasız paketler için böyle zamlar yapmıştı.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap