Bedava İnternet Paketi

Vodafone Mega Yeni Tarifesi – 3 GB internet Paketi

10.06.2017

Mega Yeni Tarifesi Nasıl Yapılır ? 600 Dakika, 1000 Sms ve 3 GB internet paketi 19 TL

Vodafone Mega Yeni Tarifesi – 3 GB internet Paketi

Vodafone Mega Yeni Tarifesi, Mega 3GB tarifesi bittikten sonra müşteriler tarafından en çok beklenen tarife tekrardan hizmete açıldı. Bu kampanyadan çoğu Vodafone Faturasız hat sahibi yararlandı bile. Kampanya özel sms yolu ile bilgilendirilen müşteriler için geçerli. Fakat bazı kullanıcılar kendilerine mesaj gelmemesine rağmen bu pakete geçiş yapabildiklerini belirtmekte. Deneme amaçlı işlem yaptığımda bu pakete sms gönderilmeyen abonelerin de geçiş yapabildiğini fark ettim. Bir önceki benzer pakette de yine aynı şey olmuştu. Vodafone tarifeleri arasında en çok talep gören ve kullanılan paketler arasında yer alan Mega Yeni Tarifeleri sayesinde bir çok müşteri daha ucuza tarife kullanmaya başladı. Vodafone Mega Yeni Tarifesi’nin içeriği bir önceki paket ile tamamen aynı ve fiyat olarak ta yine aynı fiyata sahip. Ayrıca müşterileri için sürekli mobil uygulamasında yaptığı kampanyalarla Vodafone Bedava internet kullanma imkanı sağlayan gsm operatörü, bir kez daha faturasızları unutmadığını gösterdi.

Paket ilk çıktığında her yöne 500 dakika konuşma hakkı 1000 adet sms ve 3 gb internet içeriyordu, fakat sonrasında paketin dakikası 600 DK olmak üzere değiştirildi. Böylece bu paketi müşteriler 25 tl karşılığında fiyat değişmeden kullanabilecekler. Aylık yapacağınız yüklemelerin ortalama 25 TL civarı olması gerekiyor. Bunun sebebi ise 25 TL tarife ücreti ve geriye kalan telsiz kullanım ücreti.  Eğer 25 TL’lik bir yükleme yaparsanız ve hattınızda hiç tl yoksa, öncelikli olarak vergi ücreti kesileceğinden paketiniz aktif hale gelmeyecektir. Bu paketten sadece Vodafone bireysel faturasız hat kullanıcıları yararlanabilecekler. Ek olarak şunu da belirtmek isterim ki, ilerleyen sürede bu pakete geçişlerde diğer paketlerde olduğu gibi kapatılabilir. Eğer pakete geçiş yapmayı düşünüyorsanız bunu hemen yapmanızı öneririm.

Vodafone Mega Yeni Tarifesi Nasıl Yapılır ?

  • Pakete geçiş yaptığınızda Faturasız Her yöne 600 Dakika 1000 SMS ve 3GB internet sahibi olursunuz.
  • Tarifenin aylık fiyatı 25 TL’dir. Paket Fiyatı Değişti 25 tl oldu.
  • Paketin hattınıza tanımlandığı ile ilgili bilgilendirme mesajının ardından kullanmanız önerilir.
  • Ayrıca hattınıza tanımlı bir internet paketi bulunmuyorsa, TL yükleme işlemi yapmadan önce mobil verinizi kapatmanız önerilir. Aksi taktirde cihazınız otomatik güncelleme yaparak yüklediğiniz TL’lerin tükenmesine sebep olabilir.
  • Pakete sahip olmak için MEGA YENI yazıp 7000‘e  ücretsiz mesaj gönderin.
  • Ayrıca internet doldurma özelliğini kullanmak için DOLDUR 3GB yazıp 7000’e sms göndermeniz yeterlidir. Doldurma işlemi 10 TL olarak ücretlendirilir ve paket bitim gününe kadar geçerlidir.

Tarife geçerliliği Yurt içine özeldir. Farklı ülkelerde paket faydaları kullanılamaz. Faturalı hattınızdan bu pakete geçiş yapmak için SMS gönderirseniz olumsuz yanıt alırsınız. Paketi satın almak için sms gönderdikten sonra operatör tarafından paket ile ilgili bilgilendirme mesajları hattınıza iletilir. Paketin fiyatı operatörünüzün yapacağı düzenlemeler sonunda ilerleyen sürede değişiklik gösterebilir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap