Bedava İnternet Paketi — 2018 Türkiye'nin hediye internet blogu


Vodafone Müşteri Hizmetlerine Temsilcisine Ulaşamıyorum

Vodafone Müşteri Hizmetlerine Temsilcisine Ulaşamıyorum

Vodafone Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanırım ? Müşteri Temsilcisine Nasıl Ulaşabilirim gibi bir çok soruyu merak eden arkadaşlarımız olduğunu da biliyorum. Bu konuyla alakalı da kısa bir açıklama yapmak istedim. Öncelikle şunu bilmeniz gerekiyor vodafone müşteri temsilcisine bağlanamıyorum diye bir durum yok. Bir çok kişi 7000’i arayıp müşteri hizmetleriyle konuşmayı umuyor. Bilmenizi isterim ki 7000 ücretsiz sesli yanıt servisidir, burada sistem size yapabileceğiniz işlemleri sayar sizlerde tuşlama yaparak işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Hattın yasal sahibine ihtiyaç duyulmaz kullanıcı istediği işlemi kolayca yapabilir.

Vodafone Müşteri Hizmetleri Numarası Kaç ? 

Red Tarifeleri için 7008
Mevcut faturalı ve faturasız tarifeler için 7000’i aramanız gerekiyor. vodafone-müşteri-hizmetleri

Vodafone Müşteri Hizmetleri Temsilcisine Bağlanamıyorum, Nasıl Hızlı Bağlanabilirim ve Ulaşırım 2016? 

Vodafone Müşteri Hizmetleri 7008, Öncelikle red tarifesi kullanıyorsanız eğer size özel müşteri temsilcisi ile görüşme yapabilmek için 7008’i aramanız gerekiyor. Bu numarayı aradığınızda vodafone müşteri temsilcisine hızlı bir şekilde bağlanabilirsiniz. Görüşme ilk süreçte ücretsiz olarak kullanıcılara hizmet vermekteydi, muhtemelen alakasız giden çağrılardan ve saçma komiklikler yapmaya çalışan abonelerden olsa gerek görüşmenin ücreti 0.60 krş olarak ücretlendirilir. Tek avantajı mevcut tarifelere göre red tarifeleri bu numarayı aradığında daha hızlı ve daha kaliteli bir hizmet alabiliyorlar, bir nevi vip müşteri hizmetleri diyebiliriz.

Vodafone 542 Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanırım ? 

Vodafone’da faturalı ve faturasız tarifeler ise 542 numarasını arayarak mevcut müşteri temsilcisine bağlanabilir, daha hızlı bağlantı yapmak için Vodafone Müşteri Hizmetlerine hızlı bağlanmak için sistemde size sunulan seçenekleri sonuna kadar dinleyin ve probleminize göre menüyü seçip son seçenek olan müşteri temsilcisine bağlanmak için tuşla dediğinde ilgili tuşlamayı yapmak yeterli olacak. Ard arda tuşlama yaptığınızda sürekli sesli sistemde bekleyeceğinizden dolayı uzun bir bekleme süreci olabilir. Kurumsal hatlar için sistemde kurumsal hat işlemini seçmeniz yeterli.

Sonuç olarak En Hızlı Müşteri Hizmetlerine bağlanmak için yapmanız gereken şey sesli yanıt sistemindeki size en uygun problemi seçip sisteme uyum sağlayarak tuşlama yapmak olacak. Bu tuşlama  sonucunda sesli yanıt sisteminde fazla beklemeden en kolay yoldan sorununuzu çözebilirsiniz en azından. Vodafone Müşteri Hizmetleri Ücretsiz Numarası bulunmuyor, boş yere aramayın derim.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Nil dedi ki:

  Ben faturalidan kontürlüye gecmek istiyorum fakat vodafonun akasyadaki satisfy noktasina gittigimde kendilerinin bu islemi gerceklestiremediklerini müsteri hizmetlerinin bu islemi yaptigi bilgisini verdiler fakat 7000 I aradigimda defalarca böyle bir secenek yok bir muhatap yok ne yapacagimi bilemiyorum

  1. Admin dedi ki:

   Merhaba Nil, 542 müşteri hizmetlerini arayarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 7000 ücretsiz sesli yanıt sistemi olduğundan bu işlem oradan yapılamamaktadır.

 2. Kadir dedi ki:

  İnternet hattımı dondurmak istiyorum ama kimse Yok tam 1 saattir onu tuşla bunu tuşla ama kimse yok

  1. Admin dedi ki:

   Kadir, Merhaba tuş kombinasyonu sürekli yenilendiğinden dolayı şunu tuşlayın diyemiyoruz. Ama örneğin; soruyor İnternet ayarları için 1’i tuşla diye, 1’i tuşlayın ardından son seçeneğe kadar dinleyin. Son seçenek çoğu zaman Müşteri Temsilcisi oluyor.

BİR YORUM YAZ