Bedava İnternet Paketi

Vodafone Müşteri Koruma Programı 1 GB Bedava İnternet

12.12.2016
Vodafone Müşteri Koruma Programı 1 GB Bedava İnternet

Bugün her zamanki gibi internet’te gezinirken bir sms aldım 15 gün geçerli 1GB bedava internet paketinin hattıma tanımlandığına dair bildirim aldım. Açıkçası bu tür kampanyalar Vodafone’da eskiden oldukça bol yapılıyordu fakat bir kaç aydan beri pek kampanya yapılmadığını gözlemlemiştim. O kadar fazla internet kullandım ki bu ay bu 1GB bedava internet ilaç gibi geldi diyebilirim. Ek olarak şunu’da belirtmem gerekiyor Faturasız hattım için böyle bir sms aldım Faturalı hatlara böyle bir kampanya yapılıp yapılmadığından emin değilim.

Vodafone 2017 Bedava İnternet

Son zamanlarda yıl sonuna yaklaştığımız ve müşterilerin kampanya bitim tarihleri yaklaştığından olsa gerek, 3 büyük operatör de bir çok kampanya yapmaya başladı. Bu kampanyadan tabi ki yine biz müşteriler kârlı çıkacaktır. Gelen sms’de bu hediyenin bana özel olduğuna dair bir bildirim bulunuyor. Tabi ki sadece bana gönderilmemiştir bu paket uzun süreli ve gerekli şartları kapsayan müşterilerin hepsin tanımlandığına inanıyorum. Gelen hediye interneti OZET yazıp 7000’e kısa mesaj göndererek veya Vodafone Yanımda uygulaması aracılığı ile kolayca görebilirsiniz. Vodafone’un verdiği bu bedava internet paketi 2017 yılında da umarım sürekli devam edecek kampanyalar arasında yer alacaktır. Ek bilgilendirme olarak bu sms’i alan müşterilerden herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Ve otomatik kendini iptal eden bir paket olduğundan dolayı herhangi bir iptal işlemi yapmanıza da gerek yok.

Sıkça Sorulan Sorular:
1- Verilen 15 gün geçerli 1 gb ücretsiz internet devir eder mi veya durur mu ? (Hayır)
2- Paket nasıl iptal edilir ? (Herhangi bir işlem yöntemi bulunmuyor, süresi dolunca kendini iptal eder)
3. Paket Nasıl yapılır ? (Paket özel sms giden abonelere otomatik tanımlanacaktır)
4. Verilen hediyeyi başka kullanıcılara veya başka hatta transfer edebilir miyim ? (Hayır)
5. Paketi birden fazla hattım için alabilir miyim ? (Hayır sadece sms giden hatlar için kullanılabilir)
6. Pakette kalan kullanımları nasıl sorgulayabilirim ? (Vodafone Yanımda uygulamasından veya OZET yazıp 7000’e kısa sms göndererek)

Peki bu kampanya tek mi var ? Tabi ki hayır, bir çok kampanyası bulunuyor Vodafone’un bu tür kampanyaların hepsine bir arada ulaşmak için Vodafone Bedava İnternet Paketi isimli yazımıza bakabilirsiniz. Veya kampanyaları detaylı bir şekilde görüntülemek istiyorsanız Vodafone Bedava İnternet yazısına tıklayıp kategoriden en güncel hediyeleri öğrenebilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap