Bedava İnternet Paketi

Vodafone Net SüperNet internet Müşteri Hizmetleri Numarası

03.11.2018
Vodafone Net SüperNet internet Müşteri Hizmetleri Numarası

Vodafone Net ADSL hizmeti alan abonelerin bağlanacağı yardım hattı, Müşteri hizmetleri numarası mevcut Vodafone çağrı merkezi numarasından farklıdır. Vodafone SüperNet ev interneti kullanan müşteriler internetleri ile alakalı herhangi bir problem yaşadıklarında Vodafone Net müşteri hizmetlerini arayarak problem ve sorunları bildirebilirler. Vodafone Net son zamanlarda yaptığı kampanyalar ile bir çok kişiyi kendi bünyesinde toplamayı başarmış bir GSM operatörüdür. Uzun süreden beri abonelerine internet hizmeti de veren Vodafone müşterilerinin problemlerini gidermek için farklı bir müşteri hizmetleri birimine de sahip.

Sadece Vodafone abonelerinin katılabileceği hediye ve fırsatlar için Vodafone Bedava internet konusunu ziyaret edin.

Vodafone internet Müşteri Hizmetleri İletişim / Telefon Numarası

  • İnternet başvurusu, arıza ve benzeri durumlarda Müşteri hizmetlerini arayınız.
  • Vodafone SüperNet müşteri hizmetlerine telefon numarası 0850 542 0 542‘yi arayarak ulaşabilirsiniz.
  • Yapacağınız 0850 542 0 542 aramaları bütün Gsm Operatörleri ve sabit hatlar için mevcut tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.

Vodafone Net Ev Telefonsuz internet

Vodafone müşterilerine yalın internet hizmeti de veriyor. Herhangi bir telefon aboneleğine gerek kalmadan yapılan internet aboneliğidir. Sadece Vodafone’da telefonsuz internet için aylık ekstradan ücret ödemeye gerek yoktur.

Nasıl Vodafone SüperNet Abonesi Olabilirim ?

Mevcutta bir internet hizmetine sahipseniz Vodaofne ile görüşüp kampanyalı bir şekilde internetinizi Süper Net’e taşıyabilirsiniz. Dönem dönem yapılan kampanyalar ile Vodafone diğer internet hizmetinden doğacak cayma bedeli ücretinin bir kısmını karşılamaktadır. Eğer aktif bir internet hizmetine sahip değilseniz Müşteri hizmetlerini arayarak ya da cep merkezlerinden başvuru yapabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap