Bedava İnternet Paketi

Vodafone Ödemeli Arama Nasıl Yapılır – 2019 Beni Ara Nasıl Atılır ?

Ulaşmak istediğim kişiye Vodafone’dan ödemeli arama nasıl yapılır ?Vodefone müşterilerinin faydalanabileceği bu yöntem sayesinde hiç TL’niz olmasa dahi, karşı tarafa beni ara mesajı gönderebilirsiniz. Bu özellikten hem faturalı hemde faturasız aboneler faydalanabiliyor. Ulaşmak istediğiniz kişinin size geri dönüş yapmasına dayalı olan bu uygulama ile karşı tarafa sizi araması için mesaj göndermenize olanak sağlıyor. Günde 5 adet hakkınız olan beni ara mesajı nasıl atılır bilmeyenler için bu yazımızda paylaştık.

İnternetiniz olduğunda istediğiniz zaman whatsapp üzerinden istediğiniz kişiye ulaşabilirsiniz. Vodafone’a ait ücretsiz internet seçenekleri için Vodafone Bedava internet sayfasında bulunan kampanyaları kullanın.

Vodafone Beni Ara Mesajı Nedir, Nasıl Gönderilir ?

Beni ara Mesajı TL bakiyesi ya da dakikası olmayan Vodafone’luların çokça kullandığı  yöntemlerden biridir. Bu yöntem sayesinde Vodafone’lular ulaşmak istedikleri kişiye Beni Ara Mesajı göndererek o kişi ile iletişime geçerler. Karşı taraf bu mesajı görüp mesaj göndereni aradığında dilediğiniz gibi iletişim kurabilirsiniz. Beni ara mesajı göndermek ücretsizdir.

Vodafone Beni Ara Mesajı
Vodafone Beni Ara

Vodafone’da Ödemeli Arama Nasıl Yapılır ?

Ödemeli arama yapmak için vodafone aboneleri cep telefonunun arama kısmından *149*05*********#  şeklinde tuşladıktan sonra arama yaparak istedikleri numaraya beni ara mesajını gönderebilirler.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap