Bedava İnternet Paketi

Vodafone Oyun Pass Sınırsız internet Paketi

Vodafone Oyun Pass Sınırsız internet Paketi

Vodafone Pass Paketleri herkesin kullandığı uygulamaya uygun internet hizmeti veriyor. Video izleyenlere özel Video Pass, Müzik Dinleyenlere Müzik pass olduğu gibi oyun oynamayı sevenler içinde Vodafone Oyun Pass paketi var. Zamanının çoğunu oyun oynayarak geçirmeyi sevenler için Vodafone Pass paketi ile sınırsız kullanım yapabilir. Fiyat bakımından da oldukça uygun bir fiyata satışı yapılmakta olan bu internet paketini 4 TL karşılığında satın alabilirsiniz. Haftalık Oyun Pass 101 Okey Plus, Çanak Okey Plus, Okey Plus, Tavla Plus uygulamalarında geçerli, tarifenin internet kotasından düşmeden uygulamaların kullanılmasını sağlar. Bu uygulamalar dışındaki Oyun içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımı tarife kotasından düşer, yada tarife aşım ücreti olarak ücretlendirilir. .

Vodafone Oyun Pass ek internet paketi haftalık bir pakettir. Haftalık ya da aylık hediye internet kampanyalarından faydalanarak ay da 10 GB’a kadar inyernet almak için Vodafone Bedava internet sayfasında bulunan fırsatları kaçırma.

Vodafone Oyun Pass internet Paketi

101 Okey Plus, Çanak Okey Plus, Okey Plus, Tavla Plus oyun uygulamalarına giriş yaptığınızda tarife internetinden düşüm yaşanmamasını sağlar. Tekrar etmeyen bir paket olduğundan iptal gerektirmez. Paketin geçerlilik süresi satın alma talebinizden sonra gelecek olan onay SMS’inden sonra başlar. Haftalık Oyun Pass paketi yurt içinde geçerlidir.

Haftalık Oyun Pass paketini satın aldığınızda gösterilecek reklam, reklam sağlayıcılar tarafından yapıldığı için bu esnada kullanılan data hakkı Oyun Pass kapsamında değildir ve kullanıcıların tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Reklam gösterimlerinde kullanılmak üzere 10 MB’lık hediye ekstra internet paketi koruma amaçlı her ay hattınıza tanımlanır.

Vodafone Haftalık Oyun Pass

Oyun Pass satın aldığınız taktirde Çanak Okey, 101 Okey, Okey Plus ve Tavla Plus oyunlarında geçerli 45.000 çip hediye. Kampanya kapsamında, Vodafone Aboneleri, Vodafone’dan “Haftalık Oyun Pass” satın alımları durumunda 45.000 Chip değerinde bir şifre kazanır. Şifreler abonelere paket satın alındıktan sonra SMS ile iletilir

Vodafone Oyun Pass Ek internet Paketi Nasıl Yapılır ?

  • Paket tutarı faturalı ve faturasız hatlar için haftalık 4 TL’dir.
  • Faturalı hatlar satın almak için HOPASS yazıp 7000‘e sms göndermelidir.
  • Faturasızlar satın almak için HAFTALIK OYUN yazarak 7000‘e sms gönderip paketi satın alabilirler.
  • Vodafone Oyun Pass paketi nasıl iptal edilir ? Paket haftalık ek internet paketidir ve 7 günlük kullanım süresi dolduğunda otomatik olarak iptal olur.

Operatörünüze ait bedava internet kampanyalarını görmek için aşağıda bulunan GSM Operatörleri menüsünden firmanızı seçin ve hediye internet nasıl alınır öğrenin.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap