Bedava İnternet Paketi

Vodafone Pazartesi Yükle Kazan Sosyal Pass – 250 DK Hediye

25.10.2018
Vodafone Pazartesi Yükle Kazan Sosyal Pass – 250 DK Hediye

Vodafone faturasız hat kullanan aboneler yükleme yaptığında da hediye kazanıyor. Vodafone yapmış olduğu internet avcıları kampanyası ile abonelerinin oyun oynarken hediye internet almasını sağlıyor. Bu kampanya dışında da yine aktif abonelerinin faydalanabileceği bir çok data hediyeli fırsatlar sunmakta. Bir süredir faturasız hat abonelerinin yararlanacağı Pazartesi Yükle Kazan kampanyası ile müşterilerinin yükleme yapması durumunda haftalık Sosyal Pass ya da 3 gün geçerli 250 dk konuşma paketini hediye ediyor. Haftalık Sosyal Pass paketi internet uygulamalarında geçerli olduğundan bu konuyu Vodafone bedava internet kategorisinde sizlerle paylaştık.

Eğer yükleme yapmadan fırsatlardan faydalanmak istiyorsanız sizin için hazırladığımız Vodafone Bedava internet listesini ziyaret edebilirsiniz.

Vodafone Pazartesi Yükle Kazan Kampanyası

Kampanyadan faydalanabilmeniz için hat durumunun aktif olması gerekir. Aynı pass bir hafta içinde sadece bir defa alınabilir. Abonenin üzerinde ücretsiz sosyal pass olduğu taktirde, aynı pass 1 hafta içinde tekrar alınmaz. Bu kampanya ile kazanacağınız promosyonlar, abone ilgili koşulları sağladıktan sonra en fazla 48 saat içinde otomatik olarak hattına yüklenir.

Hediyenin geçerlilik süresi dolduğunda otomatik olarak iptal olacaktır. Kazanılan promosyonlar yalnızca yurtiçinde kullanım için geçerli olacaktır. Uluslararası yani yurt dışında yapacağınız kullanımları kapsamaz. Ayrıca hediye edilen 250 dakika da yurtdışı yönüne aramaları kapsamamaktadır.

Vodafone Pazartesi Yükle Kazan Sosyal Pass – 250 DK Hediye Nasıl Yapılır ?

  • Pazartesi günleri 35 TL ve üzeri lira yükleyen ya da 31 TL üstü paket satın alan faturasız aboneler Haftalık Sosyal Pass ya da 3 gün geçerli 250 DK konuşma hakkı kazanır.
  • Sosyal Pass paketi Facebook, Twitter ve İnstagram kullanımlarında geçerlidir.
  • Kampanya gerekli koşullara sahip olduğunuzda en geç 48 saat içinde hattınıza tanımlanacaktır.
  • Hediyenizin tanımlandığına dair bilgilendirme mesajı ilgili hatta iletilir.
  • Aboneler, kazandıkları hediyeden kalan miktarı OZET yazıp 7000‘e ücretsiz SMS göndererek öğrenebilir.
  • Yükleme ya da paket satın alma işlemini pazartesi günü gerçekleştirmeyen aboneler bu kampanyadan yararlanamazlar.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap