Bedava İnternet Paketi

Vodafone Perşembe Özel 2 GB Bedava internet

20.07.2017

Vodafone Faturasızlara özel Perşembe fırsatı ile 20 TL yükle 2000 MB ( 2 GB bedava internet ) sahibi ol.

Vodafone Perşembe Özel 2 GB Bedava internet

Vodafone Faturasızlar Tl Yükledikçe hediye kazanmaya devam ediyor. Bu kampanya ile yüklediğiniz TL miktarı 100 ile çarpılarak hattınıza 1 gün geçerli hediye internet tanımlanıyor. Örneğin 20 TL yükleme yapan müşterilerin hattına 2 GB ücretsiz internet tanımlanacaktır. Bu kampanya Faturasızlara özel Perşembe fırsatı olarak bilinmekte. Bu nedenle daha önceki günler ve ya sonrasında ki günler yükleme yaparsanız bu kampanyadan faydalanamazsınız. Hediyeye sahip olmak için Perşembe günü yükleme yapmanız gerekmektedir. Faturasız hatların sıkça kullandığı Yanımda uygulaması hediyelerine ek olarak güzel bir hediye. Bu kampanya ile sunulan hediyenizi dilerseniz veri paylaşımına açıp, arkadaşlarınızla paylaşabilir veya bilgisayar ve tabletlerde de kullanabilirsiniz. Faturasız hatların faydalanabileceği Vodafone Bedava internet kampanyası şuana kadar oldukça fazla abone tarafından kullanıldı. Kampanyalardan daima haberdar olmak için sayfamızı takip etmeyi unutmayın.

Bu yapılan kampanyalar 15 temmuz – 16 temmuz 2017 tarihinde de yapıldı. Ayrıca Demokrasi meydanlarında da hediye internetler ile bir çok gsm kullanıcısına hediyeler verildi. 2017 yılında 3 büyük operatör kampanya olarak bir yarışa girdi diyebiliriz. Bunun sebebi ise müşterilerin paket fiyatlarından şikayetçi olması ve farklı operatörlere taşıma yapacağını belirtmeleri. Tabi ki ek olarak yeni müşterileri de bünyesine katmak için yapılmakta. Tabi ki sadece bedava internet paketleri ile müşterilere hizmet verilmiyor. Bazı tarifelere ek ücretsiz özelliklerle de müşteriler daha kaliteli bir kullanım deneyimi yaşıyor. Örnek verecek olursak Red tarifelerine özel hediye Spotify, Güvenli Net ve diğer uygulamalar abonelerin dosya yedekleme, ücretsiz müzik dinleme ve benzeri etkileşimlerde bulunmasına yardımcı oluyor.

Vodafone Faturasız Özel 2 GB Bedava internet Nasıl Yapılır ?

  • Bir defada yapacağınız TL yükleme işleminde, yükleme miktarının 100 ile çarpımı kadar olacak şekilde MB internet 1 gün geçerli olarak faturasız hat kullanıcılarına hediye! Örneğin: Perşembe günü 20 TL yükleyip 2000 MB yani bu da demek oluyor ki 2 GB interneti 1 gün boyunca ek bir ücret ödemeden kullanabilirsiniz.
  • Yükleme işleminin Perşembe günü yapılması gerekmektedir.
  • İlgili veri kullanma ve işleme izni veren müşteriler bu kampanyadan yararlanabilecek.
  • Kara Gri Listede yer alan müşteriler bu kampanyadan faydalanamazlar.
  • Hediye internet abone ilgili koşulları sağladıktan sonra en geç 48 saat içerisinde hattına tanımlanır.
  • Müşteriler kalan kullanım miktarını OZET yazıp 7000’e ücretsiz SMS göndererek sorgulayabilir.
  • Kazanılan promosyonlar Özel Servis ve Türk Telekom Özel Servis aramalarında kullanılamaz.
  • Faturasız hatlara özeldir.

Kampanya yurt içi tabanlı olduğu için farklı ülkelerde kullanılamaz. Kampanya detayları hakkında belirtilen bilgiler yukarıdaki gibidir. Daha fazla bilgi için resmi sayfadan Kampanyalar kategorisine göz gezdirebilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap