Bedava İnternet Paketi — 2018 Türkiye'nin hediye internet blogu


Vodafone Ramazan Bayramı Bedava internet Paketi

Vodafone Ramazan Bayramına özel Bedava internet paketi Nasıl Yapılır ?

Vodafone Ramazan Bayramı Bedava internet Paketi

Ramazan ayında bütün operatörlerde olduğu gibi Vodafone’da da bir kampanya düzenlendi. Bereket kampanyası olarak geçen bu kampanya diğer operatörlerin yaptığı hediyelere oranla pek ilgi görmemiş gibi görünüyor. Diğer operatörlerin daha fazla hediye internet vermesi ve bunu tamamen basit uygulamalar ile vermesi ilgi odağı oldu. Bu tür kampanyalar bir çok müşteri tarafından dikkatle takip ediliyor. Ayrıca yapılan kampanyalara göre müşteriler bulunduğu operatörde kalmaya devam edip, farklı bir operatöre geçiş yapma gereksinimi de duyuyorlar. Operatörler arasındaki müşteri yarışı her geçen gün hız kazanıyor. Bu mücadeleyi yapılan kampanyalarla az çok anlayabilirsiniz. Genelde yeni hat ve yeni müşteri kampanyaları daha fazla hediye veriyor. Tabi ki mevcut aboneler de hediye talep ettiğinden, mevcut müşteri kampanyaları da yapılıyor. Fakat dakika, sms paketlerine göre Vodafone Bedava internet hediyeleri her zaman daha fazla ilgi çekiyor. Elbette bunun sebebi diğer işlemlerin de internetten çok basit bir şekilde yapılması.

Açıkçası artık insanlar dakika veya sms paketlerine eskisi kadar ilgi duymuyor. Sebebi ise hepimizin bildiği gibi gelişen teknoloji ile çıkan mobil uygulamalar. Bu uygulamalar üzerinden sadece internet paketi ile aramalar yapıp, mesaj gönderebilirsiniz. Ayrıca buralardan dosya ve fotoğraf aktarımları da oldukça basit bir şekilde yapılabiliyor. Şuana kadar Vodafone tarafından yapılan resmi bir kampanya olmadığı için bizlerde açıklama yapamıyoruz. Fakat Vodafone Ramazan bayramı bedava internet 2017 kampanyalarının az da olsa yerini doldurmasa da var olan bazı kampanyaları sizlerle paylaşacağız tabi ki.

Vodafone Ramazan Bayramı Bedava internet 2017 Nasıl Yapılır ?

  • Ramazan ayına özel bir kampanya açıklandığında burada paylaşılacaktır.
  • Diğer kampanyalara gelecek olursak faturasız hatlar için 2 GB bedava internet paketi, bunun yanında bana ne var kampanyasından faydalanarak’ta hediye internete sahip olabiliyorsunuz.
  • Bu kampanyalara Vodafone Bedava internet paketi isimli yazımızdan ulaşabilirsiniz.
  • Kampanyayı Vodafone’un size göndereceği tanımlama mesajından sonra kullanmaya başlayabiliyorsunuz.
  • Ve kampanyayı kullanmaya başladığınızda %80 ve %100 bilgilendirme mesajları ile sürekli bilgilendirilirsiniz.
  • Ayrıca kalan haklarınızı sorgulamak için OZET yazıp 7000’e veya Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapıp sorgulama yapabilirsiniz.
  • Hediyenizi sadece Türkiye sınırlarında kullanmanız gerektiğini de unutmayın.

Vodafone Ramazan Bayramına Özel Bedava internet paketleri müşteriler tarafından sabırsızlıkla bekleniyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ