Bedava İnternet Paketi

Vodafone Ramazan Kampanyası 2019 20GB İnternet


Vodafone 2019 Ramazan kampanyası ile müşterilerine 20 GB interneti 20 TL’den veriyor Her sene olduğu gibi bu sene Ramazan ayında da Vodafone, tüm kullanıcıları için bedava internet kampanyası düzenlemeye devam ediyor. Vodafone kullanıcıları Ramazan kampanyası sayesinde en uygun fiyatla alabilecekleri internet paketi ile rahat rahat internette vakit geçirmenin rahatlığını yaşayacaklar. Böylelikle iftar vaktini beklemek için cebinizde bir alternatifiniz bulunacak!

Düzenlediği Ramazan internet kampanyası ile Vodafone birçok kullanıcısını memnun etmeyi başardı. Ramazan ayının eşsiz güzelliği ile Vodafone 20 GB internet kampanyası birleşince ortaya birbirinden cazip fırsatlar çıktı. Sizde Vodafone Ramazan kampanyası 2019 internet paketinden faydalanmak istiyorsanız aşağıda tarif ettiğimiz adımları birebir uygulamanız yeterli olacaktır!

Hem faturalı hem de faturasız müşterilere  yönelik düzenlenen Ramazan ayı internet kampanyası 2 farklı paketle karşımıza çıkıyor.

1-Ramazan’a özel Vodafone Ramazan paketi 20 GB internet aylık 20 TL.

2- Ramazan’a özel Ramazan 3 GB tarifesi ise 3 GB internet, 750 dakika konuşma ve 250 SMS her yöne mesajlaşma aylık 22 TL.

Paketinizi hemen seçerek Ramazan ayı kampanyasından yararlanabilirsiniz. İşte Faturalı ve Faturasız Vodafone müşterileri için ayrı ayrı sunulan Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası hakkında tüm detaylar:

Vodafone Ramazan Kampanyası 20 GB İnternet Faturalı Müşteriler

 • Vodafone Ramazan Paketi aylık 20 TL karşılığında 20 GB bedava internet hakkı içerir.
 • Bu paketten sadece bireysel faturalı Vodafone tarifeleri nde bulunan aboneler yararlanabilirler.
 • Satın almak için Vodafone Yanımda uygulaması veya Vodafone com.tr adresinde bulunan self servis sayfası üzerinden Ramazan Kampanyasını alabilirsiniz.
 • Vodafone Ramazan kampanyası internet paketinin geçerlilik süresi 30 gündür.
 • Paket kapsamında sunulan internet hakkı bilgilendirme SMS’i gelmesinden sonra başlar.
 • Paket yurt içerisinde geçerlidir.  20 GB internet paketi bittikten sonra kullanımlar mevcut tarifenin fiyatı üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Paket bittikten sonra otomatik olarak yenilenmez. Bununla birlikte satın aldıktan sonra iptal edilemez ve aynı hat için üst üste alınması söz konusu değildir.
 • Paketi satın alan kullanıcılar için 4.5G servisi otomatik olarak açılacaktır.

Vodafone Ramazan Kampanyası 20 GB İnternet Faturasız Müşteriler

 • Faturasız bireysel Vodafone müşterileri için sunulan 2 paket Ramazan ayı internet kampanyası kapsamında 30 günlük dönem boyunca geçerli olacaktır ve tek seferlik alınacak olup kendini yenilemeyecektir.
 • Tekrar etmeyen paket olduğu için iptal edilemez.
 • Bu paket üst üste birden fazla alınamaz.
 • Vodafone Ramazan paketi 30 günlüktür ve paket içeriğinde 20 GB internet hakkı KDV dahil sadece 20 TL’dir.
 • Faturasız tüm aboneler Ramazan paketlerinden faydalanabilirler.
 • Vodafone Ramazan ayı internet paketi,  Vodafone Yanımda uygulaması veya vodafone.com.tr resmi web sitesi üzerinden alınabilecektir.
 • Ramazan paketleri Yurtiçi kullanımlarında geçerlidir.
 • Ramazan 3GB tarifesi numara taşıma veya yeni hat aktivasyonu ile Vodafone’a gelen müşteriler için geçerlidir.
 • Ramazan 3 GB paketini satın alan Vodafone müşterileri 22 TL karşılığında 750 dakika her yöne konuşma,  250 SMS her yöne mesajlaşma ve 3 GB internet hakkı elde ederler.

Ramazan ayı kampanyası 2019 kapsamında sunulan faturalı ve faturasız Ramazan ayı paketlerinde bulunan faydalar ve paketin geçerlilik süresi sona erdiğinde ücretsiz olarak SMS bilgilendirmesi yapılmaktadır.  Tek seferliğe mahsus alınan paketler olduğu için Ramazan Özel paketlerinin iptali söz konusu değildir. Ramazan paketi dahilinde hattınızda bulunan kalan kullanımları öğrenmek için “OZET“yazarak 7000′ e SMS gönderebilir  veya Vodafone yanımda uygulaması üzerinden öğrenebilirsiniz.

Vodafone Ramazan Kampanyası 20 GB Paketi Nasıl Yapılır?

Ramazan Kampanyası paketlerinden faydalanmak istiyorsanız satın alma kanallarını kullanmalısınız. “Vodafone Yanımda” uygulaması, vodafone.com.tr veya Self Servis aracılığıyla satın alabilirsiniz.

Herkese bol GB’lı hayırlı Ramazanlar!


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Halil ates dedi ki:

  Deniyeceğim vodafone kampanyalarını

 2. Faysal dedi ki:

  Ramazan aylık hediye paketi almak istiyorum bilinçli olarak sıkıntı çıkarıyorsunuz ayrıca hediye çarkıniz bir daha bana aynı hediyeyi verirse Vodafone’tan çıkarım

 3. .... dedi ki:

  kesinlikle ya birturlu giremiorm yanimda uygulamasini kafayi yedim yaa amaciniz ne arkadasim koymayin ozaman kampanya flan yaa allah allah

 4. Ozan dedi ki:

  Hediye çarkinda hep supriz çıkıyor dalga geçer gibi düzeltin lütfen.

  1. Nurullah ASLAN dedi ki:

   İnceleyip düzenleyelim, teşekkürler.

 5. Abdülsamet BERK dedi ki:

  Mesela 30 mayısta aldım birdahaki ayın 30unda mı bitiyor?

  1. Nurullah ASLAN dedi ki:

   evet 1 aylık dönem.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap