Bedava İnternet Paketi

Vodafone Ramazan Pass Bedava internet Paketi Kampanyası

19.05.2018

Vodafone Ramazan Yükle Harca Kazan Video Pass, Sosyal Pass Bedava internet paketleri ile ramazanda internetsiz kalmayın.

Vodafone Ramazan Pass Bedava internet Paketi Kampanyası

Vodafone, abonelerinin sosyal medya kullanımını ve Video izleme keyfini tam yaşaması için diğer operatörlerden farklı bir kampanyayı hizmete sundu. Ramazanda sosyal medya kullanımı ve Youtube izlesene gibi video servislerinde zaman geçirme süresi oldukça artıyor. İnternetin erken tükenmesinin en büyük sebepleri de genelde sosyal medya, video sayfaları oluyor. Uzun süredir bir çok kişinin Vodafone’a geçişine öncülük eden Pass paketleri 2018 ramazan ayında Vodafone abonelerine hediye. Vodafone Pass ile Ramazan’da da internetin sınırı yok. Aktif diğer kampanyalara da göz atmak isterseniz Vodafone Bedava internet sayfasındaki hediyelere bakmanızı tavsiye ederiz. Pass paketleri Sosyal medya ve Video paketi olmak üzere ayrılmakta. Sosyal medya paketini sadece sosyal medya için video paketini ise Youtube ve İzlesene uygulamalarından video izlemek için kullanabilirsiniz. Vodafone Ramazan Yükle Harca Kazan kampanyası ile hediye paketleri alıp iftarı beklerken keyifli vakitler geçirin.

Vodafone Pass Ramazan Sahur Bedava internet 2018 Kampanyası

Ramazan’a Özel Video Pass, Ramazan’a Özel Sosyal Pass kampanyasından faturalı ve faturasız hatlar ücretsiz olarak faydalanabilirler. Fakat Faturalı hatlar hediye olarak 1 hafta kullanabilmekte. Faturasız hatlar ise bu kampanyadan ramazan boyunca ücretsiz bir şekilde yararlanabileceklerdir.

Vodafone Yükle Harca Kazan Ramazan Video Pass Bedava internet Kampanyası

Faturalı Paketler; Youtube, izlesene, Facebook, İnstagram, Twitter gibi uygulamalarda izleyeceğiniz videolar bu paketten düşer. Mevcut tarife internetinden düşüm gerçekleşmez. Uygulama üzerinden değilde tarayıcı üzerinden bu servislere giriş yaparsan tarife internetinizden düşmektedir. Bu nedenle uygulamalar üzerinden kullanmanız gerekmektedir.
Faturasız Paketler; Youtube ve izlesene uygulamalarında kullanabilirler.

Vodafone Ramazan Sosyal Pass Bedava internet Kampanyası

Faturalı Paketler için; Facebook, İnstagram, Twitter, Whatsapp, Messenger uygulama kullanımlarında geçerlidir.
Faturasız Paketler; Facebook, İnstagram ve Twitter uygulamalarında kullanabilir.

Vodafone Ramazan Pass Bedava internet Paketi Nasıl Yapılır ?

  • Faturalı müşteriler; Vodafone Ramazan Video Pass paketi aldıklarında Haftalık Sosyal Pass Paketinden 1 hafta ücretsiz faydalanırlar. Paket fiyatı 10 TL’dir. Paketi ve hediyesini almak için RHVPASS yazıp 7000‘e kısa sms gönderin.
  • Faturalı Ramazan Sosyal Pass Paketi; Ramazan ayı boyunca Haftalık Sosyal Pass paketi alan faturalı abonelere Haftalık ileitşim Pass paketi ücretsiz olarak tanımlanır. Paket fiyatı 7 TL’dir. Hemen sahip olmak için RHSPASS yazıp 7000‘e sms gönderin.
  • Faturasız aboneler;
  • Sosyal Pass paketini ücretsiz kullanmak için; RAMAZAN yazıp 4455‘e sms gönderin.
  • Video Pass paketini bedava kullanmak için; RAMAZAN yazıp 4455‘e sms gönderin.
  • Ramazan yükle Harca Kazan kampanyası ile TLL yükleme şartlarını yerine getirmiş olan faturasız aboneler Ramazan boyunca ilk TL yüklemelerinde 1 hafta geçerli yukarıdaki paketleri kazanırlar.
  • 1 hafta geçerlidir tekrar etmez, yurt içinde kullanıma özeldir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap