Bedava İnternet Paketi

Vodafone Ramazan – Sahur Bedava internet 2018

16.05.2018

Vodafone Ramazan ve Sahur Bedava internet 2018 Kampanyası ile ücretsiz internet almayı unutmayın.

Vodafone Ramazan – Sahur Bedava internet 2018

Vodaofne, 2018 Ramazan ayında kullanabileceğiniz bir çok hediye kampanya bulunuyor. Vodafone resmi sayfasında bulunan kampanyalar ile Ramazan ayında Sahurda ve iftardan sonra yani gün boyu kullanabileceğiniz hediyeler mevcut. Bu kampanyaların bazılarına yalnızca 1 defa katılabiliyorsunuz. Bazı kampanyalara ise birden çok defa yararlanabilirsiniz. Vodafone’u müşterileri genellikle şebekesinin iyi olması, paketlerin uygun fiyatları ve bir çok uygulaması üzerinden abonelerine hediye internet verdiği için seçmekte. Bu kampanyalar ile aboneler ek bir paket almaktan ve masraftan kurtulmuş oluyor. Eğer faydalanabileceğiniz bir kampanya bulunmuyorsa ve tarife internetiniz bittiyse ek paket alıp kullanmanız daha faydalıdır. Aktif hat kullanıcılarının yararlanabileceği yeni hediyeler Vodafone Bedava internet sayfasında yer almakta. Uygun olduğunuz kampanyaya katılarak sizlerde hediyenizi hemen kullanabilirsiniz.

Vodafone Ramazan – Sahur Hediyesi 2018

Ramazan ayında diğer operatör müşterilerinin yaptığı gibi Vodafone’lular da günün çoğunu internette geçiriyor. Abonelerin faydalanabileceği fırsatlar ile Vodafone hediyeler vermekte. İftarı beklerken bir çok kişi Youtube’dan veya buna benzer video sayfalarında zaman geçirmekte. Bu durumda internetin çok hızlı tükenmesine yol açıyor. Hediye internet kampanyalarını kullanarak sizlerde internet limitinizi yükseltebilirsiniz.

Vodaofne Ramazan Ayında Yararlanabileceğiniz Hediyeler

Birden fazla kampanya olduğu için hepsini sıralı bir şekilde sizlerle paylaştık. Uygun olduğunuz hediyeleri ücretsiz alarak sizlerde internet kullanmaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Vodafone internet Avcıları Ramazan (Sahur) Bedava internet Nasıl Yapılır ?

  • İnternet avcıları uygulamasını cihazınıza yükleyin ve giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra radar’da bulunan BiT topluluklarının yanına gidin ve oyna butonuna dokunun.
  • Ekrana gelecek olan BiT objelerini yakaladıkça hediye internete bir adım daha yaklaşmış olacaksınız.
  • Minimum 300 bit toplayarak 1 saat geçerli 1 gb internet alabilirsiniz.
  • Daha fazla BiT objesi toplayarak 6 saatlik veya 1 günlük ücretsiz internet paketlerine de sahip olabilirsiniz.

Vodafone Yanımda (Bana Ne Var?) Ramazan Ayı Bedava internet Kampanyası Nasıl Yapılır ?

  • Öncelikle yanımda uygulamasını cihazınıza yükleyip giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra menüden Bana Ne Var kategorisine giriş yapmalısınız.
  • Giriş yaptıktan sonra Hediye Çarkı çevirip internet hediyesi alabilirsiniz.
  • Size özel indirim ve kampanyaları da burada görebilirsiniz.

Not: Ramazan ayına özel yeni kampanya çıktığı taktirde buradan sizlerle paylaşılacaktır.

Hediye internetiniz sadece yurt içinde yapacağınız kullanımlarda geçerlidir. Farklı hat ve/veya kişilere transfer edilemez, ticari amaçla kullanılamaz. Hediyenizi size gelecek onay mesajının ardından kullanmanız gerekmektedir. Vodafone Yanımda uygulaması ve OZET yazıp 7000’e kısa sms göndererek kalan kullanım haklarınızı sorgulayabilirsiniz. Hediye data paketi bittikten sonra hattınıza tanımlı bir internet bulunmadığı taktirde aşım yaparsınız. Kampanyadan aldığınız haklar geçerlilik süresi bittikten sonra otomatik olark silinecektir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap