Bedava İnternet Paketi

Vodafone Ramazan – Sahur Bedava internet Paketi 2017

27.05.2017

Vodafone Ramazan Bedava internet 2017 Kampanyası ve Vodafone Sahur Bedava internet paketi nasıl yapılır ?

Vodafone Ramazan – Sahur Bedava internet Paketi 2017

Vodafone Ramazan Bedava internet 2017 kampanyası ile Faturalı ve Faturasız abonelerinin yüzünü güldürdü. Kampanya dahilinde sizlere verilecek olan Vodafone Sahur bedava internet paketi ile dilediğiniz gibi internetin tadını çıkarın. Fakat avantajlı olanlar bu yıl bana kalırsa faturasız hat kullanıcıları oluyor. Neden diyecek olursanız; Faturasız hatlar yükleme yaptıklarında bedava internet kazanıyor olacak. Ayrıca Yanımda uygulamasından yükleme yapanlar daha avantajlı hediyelerle karşılaşacaklardır. Ramazan ayında hem aşırı dakika kullanıp hemde internete giriyorsanız Vodafone Ramazan ve sahur bedava internet ve dakika kampanyasından faydalanmayı unutmayın. Böylece oruç tutarken zaman geçirmek için kullanabileceğiniz Vodafone Bedava internet paketi ücretsiz olarak hattınıza tanımlanmış olur. Ayrıca Faturalı ve Faturasız hat kullanıcıları için tamamen farklı kampanyalar yaptığını da hatırlatmakta fayda var. Faturasız hat kampanyalarına faturalı hatların katılamadığı gibi, faturasız müşteriler de faturalı abone hat kampanyalarından yararlanamazlar.

 

2018 Kampanyaları için; Vodafone Ramazan Bedava internet Paketi 2018 < ziyaret et.

Vodafone Ramazana Özel Yükle Harca Kazan Bedava internet ve Dakika Kampanyası Nasıl Yapılır ? (Faturasız)

Vodafone Bereket Bedava internet Paketi

Ramazan ayına Özel yükle Harca Kazan Kampanyası şimdi başladı. Faturasızlar TL yüklediklerinde her yöne 2000 dakika veya 3 GB bedava internet, TL harcamalarına ise her yöne 500 dakika konuşma hakkı veya 1 GB bedava internet kazanıyor, ayrıca TL yükleme işlemini Vodafone yanımda uygulamasından yapanlar ise 3GB ve 25TL hediye kazanma fırsatı kazanıyor! Sizlerde katılmak için hemen BEREKET yazıp 4455’e ücretsiz SMS gönderen müşteriler veya Vodafone Yanımda uygulamasından BANANEVAR sekmesine giriş yapan müşteriler bu kampanyaya katılabiliyor.

Bunun yanında kampanya süresince rahatça internet kullanmak için indirimli ve hediye 1 GB internet paketlerisizleri bekliyor !

  • Ramazan ayında akşam 6 dan sabah 6 ya kadar kullanacağın 1 GB internet paketi size özel sürpriz fiyatlarla! İndirimli internet paketi için hemen sende INTERNET yazıp 4455’e ücretsiz SMS gönder.
  • Yükleme tercihinizi Online Self Servis ya da Vodafone Yanımda uygulamasından yapın 1 GB hediye bedava internet kazanın!

Vodafone Ramazan Bereket Bedava internet Paketi Nasıl Yapılır ? (Faturalı)

Seçeceğiniz tarifeye göre kazanacağınız hediyeleri aşağıdaki resimde görebilirsiniz.

Faturalı hatlardaki kampanya ise yeni hat alan veya Ramazan ayında hattını Vodafone’a taşıyanlara özel. Siz de Vodafone’a gelin 50 TL’ye varan market indirimi, 6 GB bedava internet ve Ramazan Servis’li Bereket Paketi’ni hediye alın.
Ramazan ayında numaranızı Vodafone’a taşıyın ya da yeni bir hat alarak Vodafone’a gelin.
Vodafone Yanımda uygulamasında yer alan Ek Paket Al kategorisinden internet veya dakika hediyenizi hemen alın.
Hattınıza gelen onay mesajı içindeki linke giriş yapıp, hediye Market Çeki ve Ramazan Servisi’ne hemen sahip olun.
Promosyonlar, müşterinin ilgili koşulları sağladıktan sonra 48 saat içinde yüklenir. Detaylı bilgi için müşteri hizmetleri ile görüşmeyi unutmayın.
Diğer kampanyaları görmek için Vodafone Bedava internet < isimli yazımızı oku.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. recep dedi ki:

    Ben market kampanyasından yararlanamiyorum olmuyor bni musteri temsilcileri yanlış yönlendiriyor Nadi olcagini bilen varsa yardimci olabilirmi

    1. Admin dedi ki:

      Market kampanyasından hat taşıyan yeni hat alanlar yararlanabiliyor. Mevcut aboneler yararlanamaz.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap