Bedava İnternet Paketi

Vodafone Ramazana Özel 1 GB internet Paketi 3 TL

Vodafone Ramazana Özel 1 GB internet Paketi 3 TL

Bütün operatörler Ramazan ve Sahur kampanyalarını müşterilerinin kullanımına açtı. Binlerce kişi bu sayede ücretsiz internet kullanma fırsatına erişti. Bir çok kişi de hediye gelen interneti bitirdikten sonra kullanımlarını yine limitlemek zorunda kaldı. Vodafone bu durumu önlemek için müşterilerinin kullanımına 1 gb interneti 3 TL karşılığında alabilmesine olanak sağlayarak çözüyor. Faturasız hatlarınız için kullanabileceğiniz 1 GB internet paketine belirttiğimiz gibi sadece 3 TL karşılığında sahip olabiliyorsunuz. Bu arada halen hediyenizi almadıysanız hemen sizlerde binlerce abone gibi Vodafone Bedava internet metnini okuyarak kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Ramazan bedava internet paketlerinden hem faturasız hemde Faturalı müşteriler yararlanabilecekler. Bütün bu Ramazan kampanyaları devam ederken umarım Bayramda da bu tür kampanyalar ile yüzümüz güler.

Faturasız hattınız için satın alacağınız 1 GB internet paketini belirlenen süreler arasında kullanabilirsiniz. Vodafone’un bu paket için belirlediği kullanım saatleri 18:00 – 06:00 olarak belirtilmiş durumda. Yani sahuru beklerken doya doya internetin tadını çıkarabileceksiniz. Bunun yanında pakete ek internet paketlerini de satın alarak internetsiz kalmayın. Vodafone yanımda uygulamasından Ek Paketler kategorisine giriş yaparak satın alabileceğiniz Faturasız ek internet paketlerini görebilirsiniz. Bunlar arasında yer alan size en uygun paketi seçip dilediğiniz gibi internete girin. Ramazan ayında sahura kadar uykusuz kalan gençler için paha biçilmez bir paket. Bir çoğumuz sahur yapana kadar internette gezinip sosyal medya hesaplarımıza bakıp, arkadaşlarımızla mesajlaşıyoruz. Bunun için en uygun paket Vodafone Ramazana özel 1 GB internet paketi oluyor.

Vodafone Ramazana Özel 1 GB internet Paketi Nasıl Yapılır ?

  • Cihazınızdan Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapın. Eğer Yanımda uygulaması cihazınızda yüklü değilse Uygulama mağazanızdan yükleyip giriş yapabilirsiniz.
  • Giriş yaptıktan sonra Bana Ne Var ? kategorisinden özel 1 gb internet paketini bulabilirsiniz.
  • Ramazana Özel internet paketini satın almak için Paketi Al butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.
  • Hattınıza gelecek olan onay mesajından sonra paketi 18:00 – 06:00 saatleri arasında kullanabilirsiniz.
  • Paketin fiyatı 3 TL’dir.
  • Ayrıca bana ne var kategorisinden eğer almadıysanız bu kategoriye giriş yaptığınızda cihazınızı sallayarak size özel hediye fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Faturasız ek internet paketi hakkında daha fazla bilgiye Yanımda Uygulamasından erişebilirsiniz. Aklınıza takılan veya cevabını merak ettiğiniz sorular olduğu taktirde en doğru yanıtı Vodafone Müşteri Hizmetlerinden öğrenebilirsiniz. Alacağınız ek internet paketi yurt içinde geçerli olduğundan farklı ülke sınırlarında kullanılmaz ve başka hatlara transfer edilemez.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap