Bedava İnternet Paketi

Vodafone RED 3 GB Bedava internet

11.05.2017
Vodafone RED 3 GB Bedava internet

Vodafone Red paketlerine geçiş yapanlar internetin tadını çıkarıyor. Red tarifelerinin kullanımını arttırmak amacı ile belirlenen yeni red paketlerine geçiş yapan müşteriler hediye internet kazanıyor. 12 ay kalma sözü veren aboneler kampanyalı tarifelerinin üzerine ek olarak 3 GB bedava internet kullanıyorlar. Vodafone daha öncesinde red paketlerine yıl içerisinde bir kaç defa internet hediyesi gönderiyordu. Şuan yaptığı kampanya ile müşterilerinin internet kullanımlarına tamamen yeni bir boyut getiriyor. Ayrıca kampanyalı tarife kullandığınız taktirde tarifenize 11 TL indirim almış oluyorsunuz. Yani böylece hem ücretsiz interneti hemde indirimi aynı anda almış oluyorsunuz. Şimdiye kadar yapılan kampanyalar arasında Vodafone bedava internet fırsatları her zaman daha fazla ilgi gördü. Bu kampanya ile bir çok kişi Red paketlerine yönelecektir. Bunun yanında hediye internet ve tarife internetiniz bittiği taktirde dilerseniz tarifenize ek internet paketleri alıp aşım yapma durumunuzu da kontrol altına alabilirsiniz.

Paketiniz ile beraber hediyeyi de alabilmek için daha önceden belirtilmiş olan paketlerden birini kullanmanız gerekmektedir. Ayrıca sadece Red tarifesine yeni geçiş yapan aboneler için açık olacaktır. Faturasız müşteriler red paketlerinden faydalanamadığı için bu kampanyadan da yararlanamazlar. Red tarifesine geçtiğinizde kampanya kapsamında hediye uygulama ve diğer faydalardan da yararlanabiliyorsunuz. Bunlar arasında; geçerli yurt dışı ülkelerini kendi tarife dakikanız ile aramanızda bulunuyor. Bütün internetiniz bittiğinde 15 TL karşılığında 1 GB internet alabilirsiniz, aldığınız ek paket bittikten sonra kullanacağınız her bir 500MB internet 5 TL’dir. Ek paket almadığınız taktirde tarifenizin durma özelliği bulunmadığı için aşım yaparsınız. Bu da fatura kesim tarihinde çıkacak olan faturanıza data aşım ücreti olarak yansır.

Vodafone RED 3 GB Bedava internet Nasıl Yapılır ?

  • Kampanyakullanımı: Yeni Red 7, Yeni Red 10, Yeni Red 15, Yeni Red 20 tarifesine yeni geçiş yapan aboneler 12 fatura dönemi taahhüt verdikleri taktirde tarifenin aylık ücreti üzerinden 11 TL indirim ve +3GB internet sahibi olurlar.
  • Yukarıda belirtilen paketlere yeni geçiş yapacak olan aboneler bu kampanyadan faydalanabilirler.
  • Hediye internet 12 ay boyunca her ay 3 GB olarak hattınıza tanımlanır.
  • Öncelikli olarak hediye 3 GB internetin kullanımı gerçekleşir.
  • Yurt dışı kullanımlarında Yurt Dışı Data paketi almanız gerekir, almadığınızda faturanıza ne kadar kullanırsanız o kadar uluslar arası internet kullanım ücreti eklenir.
  • Hediye interneti Vodafone’da bulunan farklı hatlarınıza gönderemezsiniz.

Red paketleri hakkında detaylı bilgi almak için Vodafone cep merkezlerine ve Çağrı merkezlerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca Red paketine geçiş işlemi ve kampanyanızı da yine bu iki kanal aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap