Bedava İnternet Paketi

Vodafone Red 8 Özel Tarifesi

31.03.2018

Vodafone Red 8 Özel Tarifesi kısa bir süreliğine 8 GB internet’li tarife size özel 48 TL.

Vodafone Red 8 Özel Tarifesi

Vodafone Red 8 Paketi – 8 GB internet

Vodafone, Red tarifeleri her işini internetten yapan abonelerin en çok talep ettiği paketlerden biri. Vodafone müşterileri için Red 8 Özel paketini hizmete sundu. Yapacağınız kullanımlara en uygun olan paket statüsünde olan Red paketlerini  resmi sayfadan da kontrol etmenizi öneririm. Böylece kendi kullanımınıza uygun en iyi paketi seçebilirsiniz. Vodafone red paketlerinin yurt dışını arama (geçerli ülkeler için), yurt dışınada kullanım, Aile indirimi ve 4.5G servisleri gibi bir çok özelliği bulunmakta. Mobil hat kullanıcılarının ücretsiz internet sahibi olabilmesi için güncel kampanyaları Vodafone Bedava internet başlığında görebilirsiniz. Vodafone Yanımda, İnternet Avcıları ve Bana Ne Var kampanyalarıyla en yeni hediyelere ulaşabilirsiniz.

Her İhtiyaca Uygun Vodafone Red Tarifeleri

 1. Yurt Dışında kullanım için Her Şey Dahil Pasaport
 2. Vodafone Red aboneleri Call+ hizmetinden yararlanıyor.
 3. Vodafone Red paketlerindeyseniz ailenize %30 indirimli tarifeye katılım şansı.
 4. Budget’tan araç kiralarken %50 indirim fırsatı.
 5. Sabiha Gökçen Havalimanı’nda Size özel ücretsiz hızlı geçiş özelliği Vodafone Red’d.
 6. Sinemada 1 bilet aldığınızda 2. bilet hediye. (Geçerli il sinamalarda)
 7. Big Chefs’den Türk Kahvesi ikramı.
 8. Karafırın’da %25 Red indirimi.
 9. Back-Up kişisel asistanlık hizmeti.
 10. TUMI’de %30 indirim şansı.

Yukarıda belirtilen hizmetleri kullanmak için resmi sayfadan detaylarına bakabilirsiniz. Herşey dahil pasaport özelliği geçerli ülkelerde kullanılmaktadır. Ayrıca Türkiye’den kendi dakika haklarınızla geçerli Yurt Dışı ülkeleriyle görüşme yapabilirsiniz.

Paket İçeriği;

Red 8 paketini kullanan aboneler aylık kontratsız 66 TL karşılığında Vodafone abonelerini ve sabit hatları sınırsız arama, yurtiçi heryöne 1000 dakika arama,yurt içi heryöne 1000 Mesaj veya MMS gönderme ve 8 GB cepten internet ve kotadan düşmeyen İletişim Pass paketlerini kullanma hakkına sahip olurlar. Paket fiyatı kısa süreli olarak kontratsız 59 tl, kontratlı 48 tl olarak sunulmaktadır.

Tarife kapsamında verilen internetin bittiğinde müşteriler SMS ile bilgilendirilir. İnternet bittikten sonra kullanıma devam edilirse yurt içi her 500MB internet kullanımı 6 TL olacak şekilde ücretlendirilir. Tarifede yer alan internet bittikten sonra, ilk 25 MB’lık yurt içi kullanım ücretsiz olarak tanımlanır, kullanımın devam ettiği taktirde, her 500MB internet kullanımı 6 TL olarak ücretlendirilir. Fatura kesim tarihinde ne kadarlık kullanım yapılmışsa internet aşım ücreti olarak faturaya yansır. Ücretli paket aşımı 25 GB’a ulaştığında (50 adet 500 MB’lık internet aşımı yaptıktan sonra) müşterilerin internet erişimi durdurulur. Red 8 tarifesinde durma veya deviretme özelliği bulunmamaktadır.

Vodafone Red 8 Özel Tarifesi Nasıl Yapılır ?

 • Pakete geçiş işlemlerini Vodafone Cep Merkezlerinden gerçekleştirebilirsiniz.
 • Resmi sayfaya giriş yapıp formu doldurarak, Özel Ekip size ulaşım sağlayıp yeni hat veya operatör değiştirme işlemini yapabilirsiniz.
 • Paket içerikleri yurt içinde geçerlidir.
 • Farklı bir ülkede müşteri temsilciniz ile görüşme yaparak nasıl kullanım yapacağınızın bilgisini edinebilirsiniz.



ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizlilik Politikası - Künye - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap